Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Gustl]
Petric je zelel Siol senkan za 1 eur, unim se zdi negativen cash flow ful vec vreden. Tako nekako.
Aha, zdaj se mi malo bolj svita, zakaj so glih letos aprila medijski aktivisti "s Petricka" nenadoma odprli silovit rafalen ogenj na medijske rabote Telekoma Slovenije. Beda od bede hlapcevskega psevdozurnalizma, ceprav je v bistvu res, da je drzavno kolhoznisko mecenirani portal (da o Planet TV niti ne govorim) v bistvu cista nelojalna konkurenca, ki nima niti tradicije in legitimnosti neke RTVS.
TV SLO in Planet TV, dve državni televiziji, en »račun«
Televizijski trg: Nacionalko večinsko financiramo davkoplačevalci, Planet TV bi brez denarja iz državnega Telekoma ugasnil
www.delo.si/novice/s...72486.html
Telekom Slovenije bogato zalaga medijski del
V šestih letih delovanja 52,7 milijona evrov prihodkov in 56,2 milijona evrov izgube
www.delo.si/gospodar...66825.html
Drugi hujšajo, vi plačujete
Nad tem, kaj počne Planet TV, davkoplačevalci nimamo nadzora.
www.delo.si/mnenja/k...70489.html
Barvito in rumeno
Nad tem, kaj počne Planet TV, davkoplačevalci nimamo nadzora. Kar pa seveda ne pomeni, da ga nima kdo drug. In za to pravzaprav tudi gre.
www.delo.si/karikatu...72675.html
In ne pozabimo, da je drzavni kolhoz TS veliki projekt Planet TV skotil malo pred padcem druge Janseve vlade v spanoviji z nekimi Grki, katerih dezela je bila takrat na smrtni postelji in (tudi) slovenski infuziji. Grejt sakses, bladi sakers!
www.delo.si/gospodar...et-tv.html
Auto-reloud na clanku je znak, da nekomu nese res samo do konca meseca.
Hvala Gustl. Tvoja ocena je enaka mojemu sumu. Veseli me, da ne gre samo za mojo karakterno deviacijo, za umazane misli, ki povsod vidijo samo sleparijo, ampak je bila intuitivna skepsa ocitno upravicena.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2786374

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[pobalin]
> [Gustl]
> Petric je zelel Siol senkan za 1 eur, unim se zdi negativen cash flow ful vec vreden. Tako nekako.

Aha, zdaj se mi malo bolj svita, zakaj so glih letos aprila medijski aktivisti "s Petricka" nenadoma odprli silovit rafalen ogenj na medijske rabote Telekoma Slovenije.

:) Povezano...ker imas rad tovrstne izzive, ali na Siolu opazis kaj zanimivega v odnosu do predsednika vlade Sarca od takrat pa do sedaj? :)

Strani: 1