Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.256
[rename]
Eh ja, ne bom vaju (s Črtom) prepričeval, da povsem napačno dojemata moje komentarje, ampak res ne vem, kje vidva vidita, da jaz nasprotujem višjim plačam zdravnikov?
jaz nikjer, ker sploh nisem nic omenjal tega, prav tako ne ddv.

pravim pa, da je mnozica zdravnikov precej omejena in da je dvozivkarstvo nekaj, kar je praksa evoluirala kot odgovor na vprasanje, kako hkrati imeti javno in zasebno zdravstvo, ne da bi se cudezno povecalo stevilo zdravnikov.

(v grobem stvar spominja na tisto, kako so bili sindikati proti enotni davcni stopnji in na koncu je vsakdo dobil, kar je zelel: obdavcitev dela je progresivna, obdavcitev kapitala pa pavsalna :)

tako kot druge stvari, ki jih zivljenje po inerciji najde, ima to dejstvo neko tezo, ki sugerira, da ga je dobro najprej razumeti in sele potem odpreti krizarsko vojno, ce sploh.

ker ce reces od jutri naprej imate ALI-ALI, lahko dobis veliko odgovorov "okej, potem pa pac ne bomo vec v javnem".

tebe osebno mogoce to ne sekira. vendar to, kako velika je politicna teza tebe osebno in ljudi s podobnim socialno-ekonomskim statusom, lahko okvirno ugotovis glede na izide volitev. kako zgleda jezna mnozica (ne glede na to, kdo je to jezo skuhal, lahko kar sama), pa si tudi znas predstavljati.