Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Približno pred dvema letoma sem iz Telekoma prešaltal na drugega operaterja. Kmalu sem dobil iz Telekoma položnico, da moram odkupiti telefonski aparat in plačati odškodnino, ker se nisem držal roka vezave. Da moram takoj odplačati mobilni aparat se mi je zdelo prav, da pa bi plačal odškodnino pa ne, ker smo na koncu koncev podjetje in imamo več naročnin pri Telekomu. Malo smo se pogovarjali po telefonu, malo dopisovali, predlagal sem, da se obveznost prenese na eno od drugih številk pa ni šlo, tudi ko sem napovedal, če bom moral plačati odškodnino, bom prekinil naročnino za vse telefonske številke, zdelo se, da jim je popolnoma vseeno in naj raje plačam položnico v višini cc. 500 evrov (400 aparat in 100 odškodnino) in jih pustim pri miru. Seveda, položnico sem plačal in isti dan preselil vse telefonske številke k drugemu operaterju. Sicer, vsi moji sogovorniki na Telekomu so imeli prav, držali so se pogodbe, ki sem jo podpisal, njihova napaka je bila le, ker zadevo niso zmogli obravnavati širše poslovno in so me obravnavali kot fizično osebo z eno telefonsko številko ne pa kot podjetje z več naročenimi storitvami.