Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[NemirniTujec]
Zdaj pa folk ima dnar in lahko poje makaronov ali pa snickers cokoladic dve toni, ce mu srce tako pozeli, lahko pa pozre toliko mascobe, jajc in mesa (namesto OH), da bo nekoliko manj debel in ga bo pobralo od raka pri 70ih, ker je zrl najcenejse zivalske izdelke polne kemikalij, arcnij in svinjarij. Kulture in vzgoje pa nima, da se ne bi prenaziral. Nasicene, nenasicene, kompleksni in manj kompleksni sladkorji, pizde materne in kvaterne... so side effect vsega tega.
Hja, jaz "strokovnjakom" s piramidami zamerim to, da so meni v bistvu "mesni" oziroma "slani" (savoury) okusi precej boljsi kot sladkarije, pa so mi in starsi in okolica sire v glavo vbijali da se debel kos kruha cist na tanko namaze in da nedajboze ocvrtega. Clovek, jaz sem imel trigliceride pod spodnjo mejo, 4real! Potem pa mi je enkrat uspelo iz ene dieteticarke izvleci da v bistvu naj me nic ne skrbi, koliko olja si zlijem na solato, da bi pa moral zmanjsati vnos OH. In to sele po tistem ko sem popenil nad njenimi seemingly kontradiktornimi nasveti.

In sedaj si privoscim pogosto kaj taksnega:

twitter.com/xmp125a/...2777797638
twitter.com/xmp125a/...8146377730
twitter.com/xmp125a/...9727043586
twitter.com/xmp125a/...1950704641
Jaz in moja zena jeva iste stvari, ona nekoliko bolj hidrate (!!!), jaz nekoliko bolj meso, ampak ker ima privzgojeno kulturo in vzdrznost in samokontrolo ima postavo manekenke, jaz pa z obilnim vampom strasim po okolici,
Ja saj. Vprasanje je, koliko ti je hrana dobra. Jaz sem v lajfu videl samo eno osebo, ki ji je hrana bila actually dobra in je bila kljub temu suha. Vsi ostali suhci so jedli zato, da ne umrejo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767191

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
jaz sem suhec, pa jem vse te reci, ki si jih prilepil s tw... pa rad jem... na splosno uzivam tako v kuhinji kot jedilnici... ni ga boljsga od pol kilskega stejka z belusi... :-)

pa se ne branim niti sladkarij... :-)

lpA
anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]
Vprasanje je, koliko ti je hrana dobra. Jaz sem v lajfu videl samo eno osebo, ki ji je hrana bila actually dobra in je bila kljub temu suha. Vsi ostali suhci so jedli zato, da ne umrejo :)
To je to. Jaz res rad jem :-) ne dam vam mojih fusillionov in koruznih kruhkov, pa ce pridete z mitraljezi. Za dober pir pa sem pripravljen tudi tnt opasat okrog mojega castitljivega vampa, ako je intifada pogruntala explosive jackete za vampaste teroriste :-)))

Gurmanismo o muerte! Z zamasenimi zilami do koncnega infarkta naprej!

Strani: 1