Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Vinci sporočil: 5.933
[matjazfinance]
P: v dobrega pol leta zmanjšal težo za cca 20kg, od tega približno 25 kg izguba odvečne maščobe ter cca 5 kg nove mišične mase (groba ocena). Metoda: Slow Carb (pogooglajte), v zadnjih mesecih malo kombiniram z LCHF in občasnim postenjem (intermittent fasting- IF), večinoma 16/8 IF, ter vsake 2-3 mesece 72-urni post.
Mah, jaz sem v zadnjem letu shujšal s 95 na 85 kg brez postov, raznih LCHF, slow carb in raznoraznih diet in celo brez spremembe prehrane in življenjskih navad. Samo manj jem, drugače pa čisto enako kot doslej.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2767050

Strani: 1

anon-20668 sporočil: 3.976
[Vinci]
Mah, jaz sem v zadnjem letu shujšal s 95 na 85 kg brez postov, raznih LCHF, slow carb in raznoraznih diet in celo brez spremembe prehrane in življenjskih navad. Samo manj jem, drugače pa čisto enako kot doslej.
Hja, kaj naj rečem - sem vesel zate, če ti je uspelo priti do rezultata, ki si ga želel. Meni je pač ratalo šele s slow carb.
Edino to mi povej: kaj natančno misliš s tem, da manj ješ? Ali si zmanjšal velikost obrokov ali količino/pogostost obrokov?

Občasno postenje pa zelo priporočam. Niti ne toliko zaradi hujšanja (čeprav je učinkoviti tudi v ta namen), ampak ker ima kopico konkretnih blagodejnih učinkov. Pa da ne bo kdo mislil, da je to kak new age mumbo jumbo; te stvari so že dobro znanstveno raziskane (google: autophagy).
anon-476752 sporočil: 484
Manj jesti večini predstavlja največjo težavo. Pri meni je to problem že zaradi tega, ker pojem kar otroci pustijo dobrega na krožniku. Kuham kvalitetno in drago ter domačo hrano ampak preveč...

Strani: 1