Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[prixi]
Serpentiškov kadrovski nabor za EP obsega kamniškega kelnerja in najnovejšo pridobitev, "neodvisno" popovo fakenewsarko Jovanko. Če je to to, bi pa le raje videl, če kandidira čistilka iz našega bloka. Ne krade, pa tudi laže ne toliko.......
Jaz tudi mislim, da je bolj realno, da Šarec dobi enega EU poslanca/ko.

Čeprav je pa nekaj res. Obstaja čreda ovc, ki so zelo vodljivi pod taktirko dominantnih medijev. To je masa, ki se je selila od LDS k Zares/SD, nato k SD, nato k PS, nato k SMC in se je sedaj na zadnjih volitvah razbila na več strank.

In sedaj se lahko vidi kako so sistematično sesuvali SMC v upanju, da se bodo ti volivci preselili k LMŠ. Bomo videli tudi kako bo z Desusom. Ker Erjavca se pusti na miru kot ste lahko videli. Erjavec je sprejel Kardelja juniorja, tako da zna dobiti slednji kar nekaj podpore. Vprašanje je tudi kakšno direktivo bo dal Kučan borcem.

Tako, da po mojem se gradi nekako na tem, da LMŠ dobi 2, enega pa SD, Levica in Desus.

Samo tukaj potem še Alenka malo drek meša, pa Miro. Pa nekatere ovce so tudi malo zbegane, ne vedo točno kam se obrniti.

Malo je pa odvisno tudi od SDS in NSi. Ali je to sistematično prikazovanje SDS kot odpisane stranke demotiviralo njihove člane.

Jaz vsekakor upam, da NSi pride z Novakovo v EU parlament, ker je pač ena redkih strank, ki je kolikor toliko dosledna. In ima vsaj nekatere rešitve. Jo na dolgi rok vidim kot bolj perspektivno stranko od SDS-a.