Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
[vickibedi]
> [bigl]
> Za mene so premale porcije:-). Zgodbe se tržijo, to pa ja, in dogodivščine, kar obisk Slovenije gotovo je. Kjer se malo pomalica. Da pa ni kuharske tradicije se ne strinjam z njo. Etnografije slovencev očitno ne pozna dobro. Lep dan.

Za pokušino so dobre predvsem male porcije.
Za službeno malico (ki nadomešča kosilo) pa me razpi**i ko dobim 5 makaronov namočenih v paradižnikov razredčeni koncentrat :)
(lačen si ful drugačen press) :))
:-). Tudi na Jezerskem nastaja zgodba drugega pravljičarja v pozitivnem pomenu za oba. Mislim, s takšnimi in podobnimi zgodbami se promovira Slovenija. Ne pa z bančnimi luknjami in kar je podobnega. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2762676

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[bigl]
> [vickibedi]
> > [bigl]
> > Za mene so premale porcije:-). Zgodbe se tržijo, to pa ja, in dogodivščine, kar obisk Slovenije gotovo je. Kjer se malo pomalica. Da pa ni kuharske tradicije se ne strinjam z njo. Etnografije slovencev očitno ne pozna dobro. Lep dan.
>
> Za pokušino so dobre predvsem male porcije.
> Za službeno malico (ki nadomešča kosilo) pa me razpi**i ko dobim 5 makaronov namočenih v paradižnikov razredčeni koncentrat :)
> (lačen si ful drugačen press) :))

:-). Tudi na Jezerskem nastaja zgodba drugega pravljičarja v pozitivnem pomenu za oba. Mislim, s takšnimi in podobnimi zgodbami se promovira Slovenija. Ne pa z bančnimi luknjami in kar je podobnega. Lep dan.
Ne vem kaj se je zgodilo na Jezerskem?
dodaj link:

Sicer pa v bodoče: slovenska politika bo morala, glede bančnih lukenj in podobnih zgodb, držati jezik za zobmi. Predvsem je pomoje važna bonitetna ocena .

Ampak tole je VSE reračunal CerAR. serator ali pa ne (kakor koli vzameš).
Nazadnje ko sem videl te sralce klanf sem se vprašal... kako in kaj :))
www.youtube.com/watc...yt0ViDtJ_w

Ampak to resno mislim :)))

Strani: 1