Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

murje sporočil: 5.120
NEPRAVILNO RAZREŠEN

»Nenavadno je že to, da so me dvakrat odpoklicali z iste funkcije in da so kot razlog za drugo razrešitev navajali, da naj bi nas bilo preveč, hkrati pa so že vedeli, da bodo takoj za mano, na isti seji, razrešili še Draga Matića. Ta argument je nesprejemljiv, saj je bilo jasno, da bi v trenutku Matićeve razrešitve odpadel razlog za mojo razrešitev,« je dejal Mišič, ki je povedal, da se je bil pripravljen poravnati z Luko, vendar uprava tega ni sprejela. Zdi se mu zdi malo verjetno, da bi Luka zahtevala še presojo na ustavnem sodišču: »Oškodovali so mene, še bolj pa Luko. Alenka Žnidaršič Kranjc pa nima toliko dostojanstva, da bi priznala napako in da bi se javno opravičila, saj mi je povzročila osebno in materialno škodo,« je dejal Mišič.
www.delo.si/novice/s...49443.html

Gašpar Gašpar Mišič je imel zelo močne razloge, da se je vključil v volilno tekmo v Koper in pri tem odločilno pomagal Alešu Bržanu premagati dotedanjega župana Borisa Popoviča, ki je bil med drugim kar nekaj časa tudi predsednik NS Luke Koper d.d. Koliko članov Uprave in NS Luke Koper d.d. je bilo v svojih mandatih že ovadenih, oziroma bolje, ali je sploh kdo, ki sploh ni bil ovaden?

MISEL DNEVA

Svetoval bom na Marjetici, kjer menim, da bo mogoče najti rešitev za nižje zneske na položnicah.
Gašpar Gašpar Mišič, Naš kraj
Četrtek, 17. januar 2019
www.primorske.si

»Kadar s kom govoriš, pazi, o kom govoriš, kaj govoriš, kje govoriš, kako govoriš, kdaj govoriš in s kom govoriš.«
Španski pregovor