Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Sloveniji je 95 odstotkov mikro podjetij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN223552 sporočil: 1.136
[Glavni forum] Tema: V Sloveniji je 95 odstotkov mikro podjetij
[#2756441] 04.02.19 09:21 · odgovor na: anon-178149 (#2756438)
Odgovori   +    5
Seveda spet nabijaš kar nekaj v prazno - HSE, Dars, SDH, Kapitalska družba, Petrol in DUTB - ti kolhozi nimajo popolnoma nobenega stika z realnim svetom, država jim z raznimi privilegiji že od prej zagotavlja udobno valjanje v loju, pobranem s hrbta njenega naroda. Eni imajo čisti monopol, drugi so neki tumorji v svojih panogah, paraziti, nastali iz prejšnjega državnega monopola.

Ustvari enkrat ENO SAMO delovno mesto, ki bo plačalo vsaj samo sebe, - vsaj za svojo ženo, pa pridi potem pametovat o učinkovitosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2756441

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[Glavni forum] Tema: V Sloveniji je 95 odstotkov mikro podjetij
[#2756447] 04.02.19 10:11 · odgovor na: FIN223552 (#2756441)
Odgovori   +    0
[FIN223552]
Seveda spet nabijaš kar nekaj v prazno - HSE, Dars, SDH, Kapitalska družba, Petrol in DUTB - ti kolhozi nimajo popolnoma nobenega stika z realnim svetom, država jim z raznimi privilegiji že od prej zagotavlja udobno valjanje v loju, pobranem s hrbta njenega naroda. Eni imajo čisti monopol, drugi so neki tumorji v svojih panogah, paraziti, nastali iz prejšnjega državnega monopola.

Ustvari enkrat ENO SAMO delovno mesto, ki bo plačalo vsaj samo sebe, - vsaj za svojo ženo, pa pridi potem pametovat o učinkovitosti.
Direktno nisem do sedaj ustvaril nobenega delovnega mesta, moje tehnološko znanje pridobljeno tudi v tujini je pa malce pripomoglo k upeljevanju določenih polprevodniških in mikro tehnologij v zadnjih 38 letih v Sloveniji. Ena od zgodb v rajnki ISKRI se je sicer končala neuspešno, pa ne vsled tehnološke inferiornosti, temveč nekompetence določenih faktorjev konec 80-tih. Toliko v vednost o mojem nepotrebnem bivanju in pametovanju o učinkovitosti. Sicer te pa naprošam, da poveš kaj v mojem pametovanju ne drži, vsak se rad uči na napakah. Torej z dejstvi na dan, če si že tak ustvarjalec delovnih mest!

Strani: 1