Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

borj sporočil: 72
To sporočilo je izbrisal avtor (04.02.2019 16:14)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2754553

Strani: 1

crt sporočil: 27.197
Zadnja sprememba: crt 25.01.2019 09:10
[borj]
No, neomejena premica pod neplodno debato ad hominem, ki se sicer uporablja ob pomanjkanju argumentacije proti nasprotniku.
Menim, da midva , spoštovani Črt , to nisva.
Še več!
Menim, da sva somišljenika in predlagam črto pod caecum.
bil sem zunaj s sonofabitchem, pa pocasi odgovarjam, pardon.

tudi jaz mislim, da tukaj ni nasprotnikov.

zelel sem ti samo povedati, da "ce B izhaja iz A in tudi C izhaja iz A, sta B in C enaka" - nima kaj dosti skupaj z logiko.

in ce po nekem udaru neverjtnostnega racuna iz druge galaksije zacelo biti res, glej, kaj se potem zgodi:

- vlaganje v podrejene high yield obveznice izhaja iz pohlepa (ocitno - pac zelis zasluziti vec; tu ne gre za "pohlep" kot moralno, temvec cisto ekonomsko kategorijo)
- kot si povedal, kriminal izhaja iz pohlepa;
- "po zakonitostih logicnega sklepanja" (ki to v resnici ni) ugotovimo, da je vlaganje v podrejene obveznice enako kriminalu;
- in zacinimo se z ekstra dozo zlobe: ja matrvola, ce je tako, potem pa hvalabogu, da je parlament to ustavil.

(kot vidis, sem crt tudi v tem smislu, da sem v debati rad advocatus diaboli, kar je skladno z en.wikipedia.org/wiki/Chort )

no, v izogib dodatnim kratkim stikom pa naj dodam se svoje stalisce do naslovne teme.

po mojem mnenju drzi vse naslednje:

- izbris podrejencev je svinjarija deluxe in nateg vsaj desetletja;

- ex-guverner jazbec je maksimalno branjenje svoje riti privedel tako rekoc do izdajalstva (ja, vem, da je to tezka in pogosto prelahko rabljena beseda, ampak res ne najdem bolj primerne);

- to, kako so pri celi zgodbi sodelovali igralci iz eu, je noz v hrbet vsakomur, ki zeli kot model za boljso urejenost in napredek slovenije postavljati evropskost (ni pa presenecenje).

Strani: 1