Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek TOP ČLANKI - Kaj danes berete

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
[Glavni forum] Tema: TOP ČLANKI - Kaj danes berete
[#2752491] 11.01.19 22:21 · odgovor na: crt (#2752468)
Odgovori   +    0
[crt]
pazi naftAAA

ps. apple odsel na nuli, tukaj bo se posamicnih slabih novic in v primeru, da se stimunga spet zakisa (nekam sumljivo malo trkanja po prsih je glede kitajske od dezurnega biggliest prsotrkalca), je se vedno lahko precej obcutljivo kljub v bistvu nizkem vrednotenju.

tu sem hotel dodat se en vic, pa sem v teh par vrsticah pozabil, katerega :))
minus dvomestno danes. me je spet s cvetlicno bilko naseskalo po riti, ko sem spet sprobal 3x short na spx, tam tik pod magicnimi 2600, vsi signali so bli kot ata na mamo, ampak spet isti kurac. nic tragicnega, samo na jetra mi gre gledat kako se barva susi na steni.

se spomnis ko sem se usral cim je mnuchin najavil ppt? evo, imho se tocno to zdaj dogaja, ppt. bizarna algo akcija povsod, predvsem so pa uspeli vix dol stamanit, to je vazno. btw, vix glej koridor med 16 in 22, tam znotraj je obtical tik preden se je iz votline pojavil medo.

aapl sem neki gledal da bi shortal danes, ampak ni bilo pravih signalov. mi je pa zal da nisem uzgal longa na nflx, to je vroca zemljica trenutno med velikimi, in ima zelo hecen profil.

wti bom pogledal cez vikend, mini futs en lot 100 sodov. kasno stize marko na kosovo, ampak mogoce se bo dalo postrgat kaksno drobtinico.

ajd, lep vikend.