Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 05.01.2019 15:23
[FIN-454644]
Ene sorte tici vkup lete. So konstruktivci in destruktivci. Od tega, kdo je na oblasti (destruktivci ali konstruktivci) je odvisna blaginja. Mentaliteta destruktivcev unicuje, mentaliteta konstruktivcev vzpodbuja ustvarjalnost. Ustvarjalnost pomeni rezultate in blaginjo. Destrujkcija pomeni unicenje. Unicevanje in unicenje.
Če boš tole dialektiko malo dodelal boš prišel do pomembnih spoznanj, drugačnih od zapisanih. Sem raje, ostajam, stoik kot pa konstruktivni optimist. Slednji precenjuje sebe in okolico in to nikoli ni v skladu s stvarnostjo. Primer: bolnice ne vedo kako izplačeti povišice.....domovi za ostarele (varstvo odraslih) bodo dražji....Optimizem enih povzroča pesimizem pri drugih pa tudi slej ko prej pri samih optimistih. Vlada povečuje inflacijo (rast cen po domače). Če so to konstruktivci zakaj bi bili kritiki destruktivci? Optimisti tudi premalo premislijo ali spoh ne posledice svojega ravnanja. Bo že kako. Plačala bo micka kovačeva.....Neodgvorno in nekonstruktivno - destruktivno, po moje. Lep dan.
P.S. Kadrovanje sem mislil na vladnem nivoju, ne kot eden navaja, desetisoče zaposlenih tu pa tam v JS...