Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
[hostamox]
včasih je bolje pustit, da gora pride do tebe, kot pa se trudit vsak dan jo preplezat.

Za daytradng je bolje spisat kak algo, kot pa da se sam trudiš.

Glede tvoje strategije, si pa že mogoče late to the party. Kaka drobtinica se bo verjetno še našla.
Vseeno je konec leta, zaključek svečk in lahko se pripravlja kaj zanimivega npr.padec do pon. na nivoje okol 230.

Trump je nepredvidljiv in trgi tega ne marajo. oz. vsaj tako naj bi veljalo. za daytrading je to sicer idealno.
algo imam, sicer ga nisem sam spisal, samo tweaknil za svoje potrebe. je pa z algoti tako, da se jim ne drznem dovoliti, da prevzamejo volan. ja, naj pomaga pri odlocitvah, ampak obenem ga raje jaz za roko vodim kot da bi on mene.

ne vem, moja temeljna predpostavka je, da se medved sele prebuja. pricakoval sem ga ze kaksno leto nazaj in sem izkoristil ta cas za solo in trening. v tem casu sem se najvec igral wti mini futs, kar zahteva jeklen zelodec, zelo podobno kot danes. v bistvu sem streniran za tocno taksne okoliscine kot so trenutno, z mastnimi obrati gor pa dol. tudi zato sem cakal par tednov na vse mozne stemplje, da nastane milje, ki ga vsaj malce razumem.

glavni poziciji trenutno sta mi zlato (fizicno, 50%) in long slv (25%). ostalo so finese.