Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 23.12.2018 01:47
[FIN-311684]
Pahor Teššestovski je del problema in varuh nepravne države, je eden od zadnjih konzervativnih branikov sistema, ki varuje visoko skorumpiranost v državi. Zakaj s svojo predsedniško besedo, tudi za ceno svojega odstopa in odhoda na Dob, ne pove vse kar ve in ne zahteva sodno razčiščevanje svoje vloge ter vloge članov njegove stranke pri izginotju denarja v kurilnici TEŠ 6?
Po mojem je bila njegova krivda pri TEŠu predvsem v tem, da je bil situaciji, kakor tudi funkciji PM sicer, popolnoma nedorasel. Medtem, ko je njega okupiralo predvsem to, kako bi izgledal čimbolj lep, moder in državniški, so kadri okoli njega mirno izvajali svojo agendo, njemu pa prodajali tam ene klobase, ki jih je naš vrli Borči lepo kupil pa nič spraševal, da ne bi postalo očitno, kako on nič ne razume, in bi izpadel glup. To pa ne bi bilo dobro za imidž, ki je našemu Borčiju raison d'être non plus ultra. Tako, da se je njemu TEŠ kar zgodil in še sam ni vedel, kdaj in kako. Obtoževati Borčija, da se je pri tem nekaj osebno okoristil, pa po mojem ni umestno iz dveh razlogov. Prvi je ta, ki sem ga že omenil, da njega to kaj dosti niti ne zanima. Kaj je njemu pomembno, sem že napisal. Drugi pa je ta, da je treba za krajo, če ta ni ravno na nivoju shopliftinga, imeti tudi nekaj inteligence. Tukaj pa je naš Borči, roko na srce, bolj kratek.