Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

153 sporočil: 9.333
[FIN-311684]
> [153]
> > [FIN-311684]
> > > [153]
> > > Gre za izmišljanje projektov, ki zdravo pamet
> > > umetno in za drage denarje predalčkajo, ljudi
> > > pa sramotno pomanjšujejo na raven objektov ?
> >
> > To so projekti kontra zdrave pameti, ki koristijo le izvajalcem teh blodenj...
>
> Iz narave in na prosto oko vidnih in spoštovanih
> naravnih zakonitosti ne gre prodajati nepotrebnih
> nesmiselnosti; pa tudi, na splošno, trmasto trositi
> žalitve, ki so, najbrž plod nekakšnega strahu, plitve ?

Ne pozabi, nisem jaz začel s terminom "inovativne rešitve" za starejše v podjetjih. Za starejše delavce je pri zasebnih delodajalcih dobro poskrbljeno, ki pa pri tem projektu, vsaj tako ocenjujem, ne bodo sodelovali, ker je le izguba časa in brez dodane vrednosti. Bodo pa zelo živahne nevladne organizacije, zavodi, vesoljske agencije...torej, deluxe na kvadrat paraziti. Šarec je včeraj napovedal, da mu za spoštovanje fiskalnega pravila manjka 300 milijonov in zakaj bo potem 600.000 zapravil za nič?
Se mi zdi, da me nisi razumel, pa nič
zato, enkrat pozneje boš zagotovo moj
poudarek doumel, še posebej, ker si, vsaj
na tem forumu, sila marljiv in predvidljiv ?

Sodražan

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2746846

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[153]
> [FIN-311684]
> > [153]
> > > [FIN-311684]
> > > > [153]
> > > > Gre za izmišljanje projektov, ki zdravo pamet
> > > > umetno in za drage denarje predalčkajo, ljudi
> > > > pa sramotno pomanjšujejo na raven objektov ?
> > >
> > > To so projekti kontra zdrave pameti, ki koristijo le izvajalcem teh blodenj...
> >
> > Iz narave in na prosto oko vidnih in spoštovanih
> > naravnih zakonitosti ne gre prodajati nepotrebnih
> > nesmiselnosti; pa tudi, na splošno, trmasto trositi
> > žalitve, ki so, najbrž plod nekakšnega strahu, plitve ?
>
> Ne pozabi, nisem jaz začel s terminom "inovativne rešitve" za starejše v podjetjih. Za starejše delavce je pri zasebnih delodajalcih dobro poskrbljeno, ki pa pri tem projektu, vsaj tako ocenjujem, ne bodo sodelovali, ker je le izguba časa in brez dodane vrednosti. Bodo pa zelo živahne nevladne organizacije, zavodi, vesoljske agencije...torej, deluxe na kvadrat paraziti. Šarec je včeraj napovedal, da mu za spoštovanje fiskalnega pravila manjka 300 milijonov in zakaj bo potem 600.000 zapravil za nič?

Se mi zdi, da me nisi razumel, pa nič
zato, enkrat pozneje boš zagotovo moj
poudarek doumel, še posebej, ker si, vsaj
na tem forumu, sila marljiv in predvidljiv ?
Danes me šokiralo spoznanje, da je izraz "parazit" s katerim jaz kar tako opletam po javnem sektorju v delu Mein Kampf na več mestih uporabil Hitler ko je pisal o Židih insajder.com/sloveni...scic-ki-je Ne, ne, Židi za mene niso paraziti, obsojam pa njihovo politiko do Palestincev in sosedov.

Strani: 1