Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.316
Tudi jaz sem bil 15 let nikakršen strošek. Plačeval prispevke in ne bil enega dneva na bolniški.


Potem pa sem si polomil vrat. V treh in pol mesecih me je to javno zdravstvo spravilo iz nehodecega v na delo hodecega. Ni bilo vse idealno. A naredili so iz mojega vratu fantastično delo. Pa nisem nikogar podkupil.

Moji otroci ravno tako obiščejo zdravnika ko so bolni. Moja babi ga obišče ko je bolna.

Vse to kot družba plačamo da bi imeli populacijo čim bolj zdravo. Ne le aktivno. Tudi one ki so bili pred nami, in one ki se pridejo.

Ti bi pa... vsak zase. Prav. A veš koliko stane zdravljenje raka? Velike €. In so potem tudi premije temu primerne...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745627

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
Tudi jaz sem bil 15 let nikakršen strošek. Plačeval prispevke in ne bil enega dneva na bolniški.

Potem pa sem si polomil vrat. V treh in pol mesecih me je to javno zdravstvo spravilo iz nehodecega v na delo hodecega. Ni bilo vse idealno. A naredili so iz mojega vratu fantastično delo. Pa nisem nikogar podkupil.
Večne resnice ni, vsaki dan smo na cesti in ulici, ljudje kašljajo okrog nas, kihajo...torej, marsikaj je okrog nas, nad nami in pod nami. Kar se tiče zdravstva je moj model vendar ameriški, kje je več ali manj vse privatizirano pa kljub temu Američani imajo višji zdravstveni standard kot mi. Nič nisi povedal o nemških 400 zavarovalnic, ki prodajajo zdravstvena zavarovanja mi pa bi želeli ukiniti naše tri.

Strani: 1