Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Endimion]
Skratka...

Ker krka dobavlja zdravila našim javnim bolnica je prisesanec?

Oziroma, če jaz prodam papir privatni šoli sem bogabojeci pošten slovenski podjetnik trgovec. Če pa ta papir prodam javni šoli, sem pa prisesanec na državne zizek?

Ti si res na glavo padel....
Javnih bolnišnic ne potrebujemo, niti javnih šol (tudi univerz) nam ni treba imeti, tudi javnih zaporov ne, lahko bi vse privatizirali ali v koncesijo dali. Država naj skrbi le za vojsko in policijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745606

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[FIN-311684]
> [Endimion]
> Skratka...
>
> Ker krka dobavlja zdravila našim javnim bolnica je prisesanec?
>
> Oziroma, če jaz prodam papir privatni šoli sem bogabojeci pošten slovenski podjetnik trgovec. Če pa ta papir prodam javni šoli, sem pa prisesanec na državne zizek?
>
> Ti si res na glavo padel....

Javnih bolnišnic ne potrebujemo, niti javnih šol (tudi univerz) nam ni treba imeti, tudi javnih zaporov ne, lahko bi vse privatizirali ali v koncesijo dali. Država naj skrbi le za vojsko in policijo.
In glej zlomka, vsi ti tvoji koncesionarji bi bili ponovno prisesani javne finance. In kaj bi potemtakem s tem rešil?
Endimion sporočil: 10.316
[FIN-311684]
> [Endimion]
> Skratka...
>
> Ker krka dobavlja zdravila našim javnim bolnica je prisesanec?
>
> Oziroma, če jaz prodam papir privatni šoli sem bogabojeci pošten slovenski podjetnik trgovec. Če pa ta papir prodam javni šoli, sem pa prisesanec na državne zizek?
>
> Ti si res na glavo padel....

Javnih bolnišnic ne potrebujemo, niti javnih šol (tudi univerz) nam ni treba imeti, tudi javnih zaporov ne, lahko bi vse privatizirali ali v koncesijo dali. Država naj skrbi le za vojsko in policijo.
Zakaj bi se ustavili pa pri vojski in policiji? Najemimo plačance. Še lepše, vsak naj si ta servis kar sam plačuje. Nabavite si puške, pa se pejte vaške straže. Ko se boste učinkovito pokrajšali med sabo, pridemo pa normalni nazaj.

Ko boš umrl, bomo naredili razpis, povabili pogrebne zavode k oddaji ponudb in sprejeli najcenešo ponudbo... Saj to bi tako pokojni želel a ne? Ma kak nagrobnik neki... Lesena dilca mal polakirana bo kar v redu. OPd tega da fukneš jurje v grob ni nobenega haska.

Jaz ne vem kaj konzumiraš, ampak mora bit nekaj zelo močnega.

Strani: 1