Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Sem bral odlično analizo. VEDO da Grki ne bodo plačali, toda v "šoli" bodo naslednjih 20-30 let, da zraste genracija, ki ne bo več navajena zastonj denarja.
Čez par let se jim bomo pridružili....

PS: Tvoje pisanje spravljam, da ti ga ob primernem času serviram. Ja sam ti onako malo zlopamtilo. Hehehe

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745460

Strani: 1

1011Arist sporočil: 1.046
[PyotrNovak]
Sem bral odlično analizo. VEDO da Grki ne bodo plačali, toda v "šoli" bodo naslednjih 20-30 let, da zraste genracija, ki ne bo več navajena zastonj denarja.
Čez par let se jim bomo pridružili....

PS: Tvoje pisanje spravljam, da ti ga ob primernem času serviram. Ja sam ti onako malo zlopamtilo. Hehehe
Saj najverjetneje ni smiselno izgubljati časa, pa vednar moram reči, da je to tvoje napovedovanje
Čez par let se jim bomo pridružili....
naravnost morbidno in brez vsake racionalne utemeljitve. Slovenski javni dolg bo drugo leto cca 31 milijar pri 50 milijardah BDP. Vzpostavljeno imamo in v ustavo zapisano pravilo, ki našim vladam omejuje možnost primankljaja, obstaja evrosski semester, ki ti teži pri neravnovesjih (kot npr. letos pri Italiji).
Skratka mi pri 60 oni pri 180% med temi dvemi števili je 120%
Mi smo se v šestih najslabših letih v zadnjih 20 povprečno zadolžili za dodatne 3 milijarde.
Povprečno smo se v zadnjih 20 letih zadolžili po 1,2 milijarde na leto.

Če se naš BDP ne bi nič povečeval bi rabili okoli 20 let nenehne krize in povečevanje dolga s tempom v prejšnji krizi.

Skratka tvoji nekaj let je komentar za take, kot si ti, ki ne znajo oceniti dimenzije problema.

Strani: 1