Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[MarijanMacek]
> [FIN-311684]
> > [vickibedi]
> > > [MarijanMacek]
> > >
>
> Nekateri, posebej prisesanci na proračun mislijo, da nam dolga nikoli ne bo treba vrniti, podobno so mislili tudi Grki.

Daj mi razloži kdo so prisesanci na proračun. Če te kaj poznam misliš s tem javni sektor, ampak že tu je problem recimo z zdravstvom. Kolikor vem iz osebnih izkušenj sem do sedaj vse stroške plačal sam...
Prisesanci so vsi, ki dobijo plače iz proračuna pa tudi moji kolege podjetniki, ki opravljajo dela za naročnike financirane iz proračuna kot so npr. občine, šole, zavodi...

Osebnih izkušenj kar se zdravstva tiče nimam, zdravil ne jem, vabila za preglede takšne ali drugačne gredo v smeti, kajti zakaj bi dovolil, da me motijo v življenju...

Kaj pa me moti? Obrestna mera ameriškega FED-a je prešišala 2%, stanovanjska posojila v ZDA so 5%...vse kot pred evropsko krizo leta 2008. Kaj če se scenarij ponovi? V bodoči krizi me ni treba hvaliti, da sem napovedal krizo, ker sploh nisem mogel zgrešiti, saj vedno napovedujem krizo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745456

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Pred krizo so višje obresti dobre, ker jih centralna banka lahko zniža in pomaga zagnati gospodarstvo in omili krizo. Problem je EU kjer so še sedaj negativne, QE še vedno teče na polno, imamo polovico njihove rasti in dvakrat večjo brezposelnost. Ne se bat za njih, EU bo v totalnem kurcu. Pa ne spet US krivit za bedarije ki jih počne EU sama sebi.
Kam misliš da prideš če imaš predsednika navadnega vaškega pijančka, ki se ne more zadržati tudi na najvišjih srečanjih? Je pač ogledalo stare skorumpirane EU.
Endimion sporočil: 10.317
Skratka...

Ker krka dobavlja zdravila našim javnim bolnica je prisesanec?

Oziroma, če jaz prodam papir privatni šoli sem bogabojeci pošten slovenski podjetnik trgovec. Če pa ta papir prodam javni šoli, sem pa prisesanec na državne zizek?

Ti si res na glavo padel....

Po tvoje slovenska podjetja ne bi smeli prodajati državi ampak naj ta država vse kar rabi kar kupuje od tujcev in odliva denar kar direkt iz države?

In ker vedno napoveduje krizo... boš enkrat tudi svojo napoved zadel. A ravno v UMAR ali pa analitični oddelek česarkoli te ravno ne bi v službo jemal.

Strani: 1