Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: DZ Katjo Šugman Stubbs izvolil za ustavno sodnico
[#2745005] 28.11.18 18:06 · odgovor na: (#2744996)
Odgovori   +    3
[abohte]

> Nekateri desci so tako v kurcu, da potrebujejo polovico populacije infantilizirane, da lazje zivijo s svojo nesposobnostjo.

Mi nastavljaš catch 22, kajne?
Ne, ni blo tako misljeno. Jaz se z generalizacijo da feminizirano solstvo in sodstvo ni znak zdrave druzbe, povsem strinjam. In hkrati dodajam, da je dost drugih stvari prej za pomesti, preden se ukvarjamo z razmerjem spolov v teh in drugih poklicih.

V zacetku nisem repliciral tebi - mene je raztogotilo predvsem to, ko nekdo obuja nekaksno nostalgijo za sto let nazaj. Sto let nazaj je bila vecina stvari v kurcu, manjsina pa totalno absolutno nepovratno v kurcu. V tako velikem kurcu, da smo imeli najprej svetovno vojno ki je nismo razumeli, in smo morali za poduk ponoviti s se eno svetovno vojno. Da so se kmetje takrat klanjali uciteljem, sodnikom in duhovnikom, ni kaj dosti pomagalo.

Rekel bi se to, da tisti, ki vidijo problem sodstva v sestavi po spolu, ne pa v splosni zvestobi sodnic in sodnikov rovtarski plemenski mentaliteti, sami vecji problem od nasih afzjevskih sodnic.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745005

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
[NemirniTujec]
Rekel bi se to, da tisti, ki vidijo problem sodstva v sestavi po spolu, ne pa v splosni zvestobi sodnic in sodnikov rovtarski plemenski mentaliteti, sami vecji problem od nasih afzjevskih sodnic.
nekaj takega, kot ce te pri jankovicu moti srbija.

Strani: 1