Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delo: Korupcijski škandal na Telekomu Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: Delo: Korupcijski škandal na Telekomu Slovenije
[#2744084] 23.11.18 11:54 · odgovor na: vrac (#2744079)
Odgovori   +    10
[vrac]
Tip verjetno ni kradel sam. Ne moreš utajiti milijona (milijonov) brez da ti višji ne krijejo hrbet.

Takšne afere kažejo vso bedo kadrovske politike v državnih podjetjih. Pa kje jih najdejo? A ne odgovarjajo nadzorniki za svoje odločitve z lastnim premoženjem? Kdo je vršil revizijo poslovanja, da tega ni opazil? Kako jim je ostala tajna, da jim je šef nabave kradel kot sraka? Kdo je kontroliral tega tipa?
Ce najdes enega sefa nabave v slovenski firmi (cist vseeno je ali je javna ali privat) z vec kot 100 zaposlenimi, ki ne krade, te jaz peljem v belo hiso na grupnjaka z Ivanko in Melanijo :-)

Seveda bos nasel cel kup takih, ki imajo povsem svojo definicijo tega kar oni pocnejo in to bojda nikakor ni kraja, ampak potem bova sla v madame tussaud, in dobis melanijo in ivanko iz voska :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2744084

Strani: 1

tilenrexi sporočil: 6.775
Zadnja sprememba: tilenrexi 23.11.2018 12:02
Ja kdaj lahko tudi kakšna tabela dropne v SAP-u...

Ali pa se napačno poskrbi za odsluženo robo. :)

Včasih se tudi kaj polije po paleti telefonov...
vrac sporočil: 11.068
To sporočilo je izbrisal avtor (23.11.2018 12:57)
spiderman sporočil: 1.741
[NemirniTujec]
Ce najdes enega sefa nabave v slovenski firmi (cist vseeno je ali je javna ali privat) z vec kot 100 zaposlenimi, ki ne krade, te jaz peljem v belo hiso na grupnjaka z Ivanko in Melanijo
Here, here...
...firma s sedežem in 250 zaposlenimi v Slo, ter hčerama na Poljskem in Slovaškem šteje?
Seveda v 100% tujem , germanskem, lastništvu.
.
Bom medtem, ko bosta z vracem imela grupnjaka z Melanijo in Ivanko, lahko tudi jaz vsaj drkal zreven?
:-)
Endimion sporočil: 10.316
Kolikor jaz to razumem....

Je to vedno mazanje.... malo da tečaji ne škripljejo...

le v Javnem sektorju se temu reče učeno korupcija, v privatnem pa še bolj učeno... donacija....

RVC na koncu pokrije oni Jože, ki šraufa Renaulte..... :D

Strani: 1