Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[MarijanMacek]
> [siap]
> Polpismen dr.
> se enkrat preberi kaj je "kren" napisal.
>
> Imajo srbske priimke !!!
>
> Se naprej zelim prepirljiv vecer

Kot sem že pokazal, Jerkič ni srbski priimek, kakor ni Semolič in še cel kup slovenskih priimkov na -ič, recimo Pavlič, Drobnič, Ivančič, ...


Sicer pa vsi blebetači, vključno s teboj, najbolj pogosti slovenski priimki so menda na -ič, vir: rodoslovje.si/index....enoslovje:

Najstarejši izpričani slovenski priimki so iz 13. stoletja (Trst, Beneška republika), glavnina priimkov pa je pričela nastajati šele v 16. in 17. stoletju. V Sloveniji je znanih okoli 70.000 priimkov. Tipični slovenski priimki so na –šek ter –nik in kažejo na krajevni izvor (toponimiki). Najbolj številčna skupina pa so slovenski priimki na –ič [Torkar, 5].

In vsa debata nima nobene zveze s prepirljivostjo, GRE ZA RESNICO napram LAŽI! Pa zato ni potrebno biti doktor znanosti, dovolj je fukcionalna pismenost, kar mnogim tukaj manjka.
Vse, ki jih je napisal, razen Jerkič, so srbski. Kaj se torej sprenevedaš?

Mene je presunil spisek zaposlenih v sodstvu še pod Maslešu. Največ tretjina je imela slovenski priimek, ostali so bili pretežno iz drugih delov Jugoslavije. Zdi se mi, da je bil 14. na začetku nedvomno slovenski (in nisem vzel Masleša za slovensko).

Verjetno je kje na netu, poišči in se zamisli, kje živiš. To so namreč pomembne sistemske in donosne zaposlitve.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742092

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
[kren]
[Endimion]
> [spiderman]
> A se to samo meni zdi, da so v (javnosektorskih?) sindikatih predsedniki vedno neke osebe s srbskimi priimki.
> .
> Sami "tapravi garači" :-/.
Štrukelj?
Posedi?
Kuštrin?


I Rest my case...
Ne sprenevedaj se: Dragan Stanković, Zvonko Vukadinović, Zoran Petrovič, Goran Lukić, Dušan Miščević, Mladen Jovičić, Goran Rajić, Predrag Topić, Drago Ščernjavič, Dejan Stefanović, Lidija Jerkič...
Za Lidijo Jerkič smo ugotovili da je rojena Jenko, in ko so jo povezovali z slovesnkim generalom Jerkičem, se je izkazalo da je tudi ta priimek slovenski

Ščernjavič je po mojem vedenju slovenski priimek, najpogostejši v Prekmurju ali Pomurju

Goran Lukić ne dela v sindikatih

Mladen Jovičić ni dejaven v sidikatih povezanih z javnim sektorjem, ampak je (bil?) dejaven v sindikatu žerjavistov v Luki KP. In kolikor vem, Luka ni javni sektor ampak delniško podjetje, ki kotira na LJ borzi

Dejan Stefanović je predsednik sindikata slovenskih nogometašev. Prvič slišim, da so nogoetaši zaposleni v javnem sektorju

Predrag Topić je Predsednik Sindikata izvajalcev pristaniških storitev (SIPS)

Zoran Petrovič je bil do poleti 2017 predsednik enega od sindikatov na Policiji. Sicer je pa Petrivč 118 najbolj pogost priimek v Sloveniji in ni srbskega izvora, razen če meniš da je Rok Petrovič bil srbski smučar

Za 7 od 11 sem ti že dokazal, da imajo slovenski priimek, ali pa niso v sindikatih javnega sektorja. Več se mi neda, se mi gabi razpravljati s tami blebetači!
najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2018 10:29
[macon]
> [MarijanMacek]
> > [siap]
> > Polpismen dr.
> > se enkrat preberi kaj je "kren" napisal.
> >
> > Imajo srbske priimke !!!
> >
> > Se naprej zelim prepirljiv vecer
> Kot sem že pokazal, Jerkič ni srbski priimek, kakor ni Semolič in še cel kup slovenskih priimkov na -ič, recimo Pavlič, Drobnič, Ivančič, ...
>
>
> Sicer pa vsi blebetači, vključno s teboj, najbolj pogosti slovenski priimki so menda na -ič, vir: rodoslovje.si/index....enoslovje:
>
> Najstarejši izpričani slovenski priimki so iz 13. stoletja (Trst, Beneška republika), glavnina priimkov pa je pričela nastajati šele v 16. in 17. stoletju. V Sloveniji je znanih okoli 70.000 priimkov. Tipični slovenski priimki so na –šek ter –nik in kažejo na krajevni izvor (toponimiki). Najbolj številčna skupina pa so slovenski priimki na –ič [Torkar, 5].
>
> In vsa debata nima nobene zveze s prepirljivostjo, GRE ZA RESNICO napram LAŽI! Pa zato ni potrebno biti doktor znanosti, dovolj je fukcionalna pismenost, kar mnogim tukaj manjka.
Vse, ki jih je napisal, razen Jerkič, so srbski. Kaj se torej sprenevedaš?

Mene je presunil spisek zaposlenih v sodstvu še pod Maslešu. Največ tretjina je imela slovenski priimek, ostali so bili pretežno iz drugih delov Jugoslavije. Zdi se mi, da je bil 14. na začetku nedvomno slovenski (in nisem vzel Masleša za slovensko).

Verjetno je kje na netu, poišči in se zamisli, kje živiš. To so namreč pomembne sistemske in donosne zaposlitve.
... čuj, zaradi velike odmevnosti med Slovenci tega glih ni treba preveč iskat po netu, ampak ker neke pretirane donosnosti glih nista imela, me zanima, če sta Goran Dragić in Luka Dončić bila sistemsko pomembna za neponovljiv uspeh slovenskega športa, kot je bil naslov evropskih prvakov v košarki ...

P.S.: to forum.finance.si/?m=...012&single sem včeraj krenemu zarukanemu šovinistu napisal, da se ne bom ponavljal ...

Strani: 1