Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 07.11.2018 15:32
[FIN223552]
> [MarijanMacek]

> Ti je lepo naslovljenec odgovoril. Za sebe bom pa dejal, da je kar nekaj ljudi odvisnih od mojega znanja, res pa jih ne zaposlujem. In čudno lastnik(i) firme s katero sodelujem, se niso še nikoli hvalili koliko ljudi zaposlujejo, pa se imajo s čim pohvaliti (gazela, zlata nit, ...). Kaj pa ti, s čim se lahko pohvališ, razen da ljudi plačaš kar si jim dolžan, kar je največja perverznost.
Sprobaj si to in preživi nekaj delavcev vsaj eno leto (pa po vseh obveznostih še sebe), šele potem se lahko oglašaš tu.

Lahko je nekomu, ki mu država plača za njegov čas, pa če kaj naredi ali ne, srati kako delavcu pripada to pa ono..
... holy shit ! ... čuj, zdaj pa ti podjetnik meni zaposlenemu črncu povej, kako naj npr. doktor molekularne biologije postane podjetnik, da se bo lahko oglašal na toti forum ? ...

P.S.: če sodim po postih na totem forumu, forumski podjetniki kaj drugega od švasaparata še niso videli, ker bi sicer vedeli, da obstaja nešteto poklicev, ki jih posameznik ne more delati sam ali skupaj z nekaj kolegi, ker je oprema za njihovo delo enostavno predraga ... aja, da ne bo pomote, jaz nisem doktor molekularne biologije, je pa toti www.fe.uni-lj.si/o_f...sorji/162/ možakar, ki se občasno oglaša na totem forumu, podobne sorte parazit iz javnega sektorja ...