Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Nacional: Nova afera Zorana Jankovića?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184333 sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 02.11.2018 09:26
[philips]
> [bigl]
> > [tilenrexi]
> > Za pokrivanje investicije bo zasebnik zagotovil minimalno 51 % sredstev, do 32 % predstavljajo sredstva iz kohezijskih skladov, 17% zagotovi MOL.
>
> Hvala za informacijo. Zanimiva govorica številk, minimalno in do...%. To meni pomeni, da cifre niso fixne, je pa, kot je zapisano fixno že razmerje koristi 90:10. Če ne bi šlo za javna sredstva me tole sploh ne bi zanimalo. Lep dan.

če nebi bilo volitev in to nebi bila Ljubljana te nebi zanimalo.
To pa itak, ker je Petrol to posredoval vsem javnostim že 6. aprila 2017.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2740354

Strani: 1

philips sporočil: 6.715
[picikato]
> [philips]
> > [bigl]
> > > [tilenrexi]
> > > Za pokrivanje investicije bo zasebnik zagotovil minimalno 51 % sredstev, do 32 % predstavljajo sredstva iz kohezijskih skladov, 17% zagotovi MOL.
> >
> > Hvala za informacijo. Zanimiva govorica številk, minimalno in do...%. To meni pomeni, da cifre niso fixne, je pa, kot je zapisano fixno že razmerje koristi 90:10. Če ne bi šlo za javna sredstva me tole sploh ne bi zanimalo. Lep dan.
>
> če nebi bilo volitev in to nebi bila Ljubljana te nebi zanimalo.

To pa itak, ker je Petrol to objavil že 6. aprila 2017.
Logično, mešanje megle pred volitvami. Samo čakam da SDS objavi da Zoki pripravlja šotorsko naselje za 10.000 migrantov, ki zdaj čakajo v BiH.
pobalin sporočil: 14.456
[picikato]
To pa itak, ker je Petrol to posredoval vsem javnostim že 6. aprila 2017.
Ne samo Petrol. Istega dne so objavili sta.si, Delo, Dnevnik... samo Finance s svojo strokovno eko-energo prilogo vred pa očitno niti besedice. Ali pa ne znam več uporabljati njihovega iskalnika.

Strani: 1