Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[macon]
> [NemirniTujec]
> > [macon]
> > > [NemirniTujec]
> > > > [alek14]
> > > >... in tudi lene črnce je treba počasi začeti šteti med državljane ZDA.
> > >
> > > A to so oni leni crnci, ki so jih pridni in delovni americani polovili po afriki, zato da bi nekdo (zastonj in vklenjen v verige) delal, ker pridni in delovni americani so pac imeli druge stvari za poceti... Ali so to kaksni kasnejsi crnci, ki so priplavali v US of A zaradi wilkommen politike in visoke sociale ali kako?
> >
> > Črnce so po Afriki polovili drugi črnci in jih na obali prodajali belcem, tudi Američanom.
>
> Vsekakor vsekakor - lovili so crni, beli, rumeni, kodrlajsasti - in pravtako so se skozi zgodovino znasli med ujetimi suznji pripadniki vseh sort ras in prepricanj.
>
> Jaz forumskega izumitelja (in zdaj tebe ki si se cutil dolznega javiti) zgolj sprasujem, ali misli prav te "lene crnce", ki so jih torej polovili, ali lovljenje outsorcali in pokupili "pridni in delovni" beli americani, zato da bi ti "leni crnci" potem delali zastonj. Ker pac sem (zdaj vec sam ne vem zakaj) menil, da bo kaksen oster mozgan tukaj zaznal ironijo tega, da pridni in delovni ljudje po svetu lovijo in kupujejo nekaksne lenuhe... z namenom da bi ti lenuhi zastonj delali :-)
>
> Pa vidim da ne gre najbolj skozi trde rasisticne betice pod alpami - vsaj tvoja ima tezave :-)

Črnci so najprej slabo organizirani in imajo potem slabe delovne rezultate, potem imajo slabo tehnologijo in jih mnogo dela manualno.

Normalno, da so pridno delali, ko je bil zraven črnih sužnjev na konju nadzornik z bičem in to je bil šele začetek njihovih težav, če niso pridno delali.
Tukaj na svobodi (svoboda = crnci se lahko prosto gibljejo, slovencev je premalo da bi delali skodo) imam enga agenta ki mi stranke isce... mesecno s provizijami zasluzi cca 800 evrov, in za to porabi kakih 12 ur na mesec - jaz sam pa istega efekta ne bi spravil skupaj prej kot v kakih 60 ali 80 urah.

Ker je temnopolt (uvozen iz suzenjskega bazena jamajke) ga bom poslal k maconu in drugim srpokladivarskim teoretikom rasnega kapitalizma na forumu, da ga naucite organizacije in dela s tehnologijo :-)

Isusek kere seljacine se najde na tem forumu. Noben internet in svoboda trga in informacij ne pomaga, ce je betica skisana :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2735774

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
[NemirniTujec]
> [macon]
> > [NemirniTujec]
> > > [macon]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > > [alek14]
> > > > >... in tudi lene črnce je treba počasi začeti šteti med državljane ZDA.
> > > >
> > > > A to so oni leni crnci, ki so jih pridni in delovni americani polovili po afriki, zato da bi nekdo (zastonj in vklenjen v verige) delal, ker pridni in delovni americani so pac imeli druge stvari za poceti... Ali so to kaksni kasnejsi crnci, ki so priplavali v US of A zaradi wilkommen politike in visoke sociale ali kako?
> > >
> > > Črnce so po Afriki polovili drugi črnci in jih na obali prodajali belcem, tudi Američanom.
> >
> > Vsekakor vsekakor - lovili so crni, beli, rumeni, kodrlajsasti - in pravtako so se skozi zgodovino znasli med ujetimi suznji pripadniki vseh sort ras in prepricanj.
> >
> > Jaz forumskega izumitelja (in zdaj tebe ki si se cutil dolznega javiti) zgolj sprasujem, ali misli prav te "lene crnce", ki so jih torej polovili, ali lovljenje outsorcali in pokupili "pridni in delovni" beli americani, zato da bi ti "leni crnci" potem delali zastonj. Ker pac sem (zdaj vec sam ne vem zakaj) menil, da bo kaksen oster mozgan tukaj zaznal ironijo tega, da pridni in delovni ljudje po svetu lovijo in kupujejo nekaksne lenuhe... z namenom da bi ti lenuhi zastonj delali :-)
> >
> > Pa vidim da ne gre najbolj skozi trde rasisticne betice pod alpami - vsaj tvoja ima tezave :-)
>
> Črnci so najprej slabo organizirani in imajo potem slabe delovne rezultate, potem imajo slabo tehnologijo in jih mnogo dela manualno.
>
> Normalno, da so pridno delali, ko je bil zraven črnih sužnjev na konju nadzornik z bičem in to je bil šele začetek njihovih težav, če niso pridno delali.

Tukaj na svobodi (svoboda = crnci se lahko prosto gibljejo, slovencev je premalo da bi delali skodo) imam enga agenta ki mi stranke isce... mesecno s provizijami zasluzi cca 800 evrov, in za to porabi kakih 12 ur na mesec - jaz sam pa istega efekta ne bi spravil skupaj prej kot v kakih 60 ali 80 urah.

Ker je temnopolt (uvozen iz suzenjskega bazena jamajke) ga bom poslal k maconu in drugim srpokladivarskim teoretikom rasnega kapitalizma na forumu, da ga naucite organizacije in dela s tehnologijo :-)

Isusek kere seljacine se najde na tem forumu. Noben internet in svoboda trga in informacij ne pomaga, ce je betica skisana :-)

Ne ti kmetov žalit.
macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 21.10.2018 21:37
[NemirniTujec]
> [macon]
> > [NemirniTujec]
> > > [macon]
> > > > [NemirniTujec]
> > > > > [alek14]
> > > > >... in tudi lene črnce je treba počasi začeti šteti med državljane ZDA.
> > > >
> > > > A to so oni leni crnci, ki so jih pridni in delovni americani polovili po afriki, zato da bi nekdo (zastonj in vklenjen v verige) delal, ker pridni in delovni americani so pac imeli druge stvari za poceti... Ali so to kaksni kasnejsi crnci, ki so priplavali v US of A zaradi wilkommen politike in visoke sociale ali kako?
> > >
> > > Črnce so po Afriki polovili drugi črnci in jih na obali prodajali belcem, tudi Američanom.
> >
> > Vsekakor vsekakor - lovili so crni, beli, rumeni, kodrlajsasti - in pravtako so se skozi zgodovino znasli med ujetimi suznji pripadniki vseh sort ras in prepricanj.
> >
> > Jaz forumskega izumitelja (in zdaj tebe ki si se cutil dolznega javiti) zgolj sprasujem, ali misli prav te "lene crnce", ki so jih torej polovili, ali lovljenje outsorcali in pokupili "pridni in delovni" beli americani, zato da bi ti "leni crnci" potem delali zastonj. Ker pac sem (zdaj vec sam ne vem zakaj) menil, da bo kaksen oster mozgan tukaj zaznal ironijo tega, da pridni in delovni ljudje po svetu lovijo in kupujejo nekaksne lenuhe... z namenom da bi ti lenuhi zastonj delali :-)
> >
> > Pa vidim da ne gre najbolj skozi trde rasisticne betice pod alpami - vsaj tvoja ima tezave :-)
>
> Črnci so najprej slabo organizirani in imajo potem slabe delovne rezultate, potem imajo slabo tehnologijo in jih mnogo dela manualno.
>
> Normalno, da so pridno delali, ko je bil zraven črnih sužnjev na konju nadzornik z bičem in to je bil šele začetek njihovih težav, če niso pridno delali.

Tukaj na svobodi (svoboda = crnci se lahko prosto gibljejo, slovencev je premalo da bi delali skodo) imam enga agenta ki mi stranke isce... mesecno s provizijami zasluzi cca 800 evrov, in za to porabi kakih 12 ur na mesec - jaz sam pa istega efekta ne bi spravil skupaj prej kot v kakih 60 ali 80 urah.

Ker je temnopolt (uvozen iz suzenjskega bazena jamajke) ga bom poslal k maconu in drugim srpokladivarskim teoretikom rasnega kapitalizma na forumu, da ga naucite organizacije in dela s tehnologijo :-)

Isusek kere seljacine se najde na tem forumu. Noben internet in svoboda trga in informacij ne pomaga, ce je betica skisana :-)
Pišem o povprečjih, ne o tvojem agentu. V Afriki je polno drugačnih črncev.

Skisano je tvoje samovšečno pisanje, delajte in zaslužite, kaj se to mene tiče.

Strani: 1