Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Rekordna priljubljenost italijanske vlade

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Rekordna priljubljenost italijanske vlade
[#2734008] 16.09.18 17:02 · odgovor na: (#2733957)
Odgovori   +    0
[rename]
Drzavljanska vzgoja pri nas je: NOB, peterokraka na zastavi.

Ni pa stvar v tem, kam hocejo migrwnti - problem je v tem, kje bodo obstali.
In to nima veze z novo24.
Ja kje pa misliš da hočejo ostat ? V Sloveniji (vsaj za zdaj) sigurno ne.
Ne delam si namišljenih skrbi, bolj kot panika, ki jo povzročajo mediji pa me bolj skrbi naša nerazumna reakcija na ta trip.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734008

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Rekordna priljubljenost italijanske vlade
[#2734038] 16.09.18 22:11 · odgovor na: anon-204390 (#2734008)
Odgovori   +    6
[vickibedi]
> [rename]
> Drzavljanska vzgoja pri nas je: NOB, peterokraka na zastavi.
>
> Ni pa stvar v tem, kam hocejo migrwnti - problem je v tem, kje bodo obstali.
> In to nima veze z novo24.

Ja kje pa misliš da hočejo ostat ? V Sloveniji (vsaj za zdaj) sigurno ne.
Ne delam si namišljenih skrbi, bolj kot panika, ki jo povzročajo mediji pa me bolj skrbi naša nerazumna reakcija na ta trip.
Kot sem ze zgoraj napisal, tisto kar razpizdi ljudi je zanicujoc odnos EU in wilkomerskih drzav do "tampon con". Seveda nam ni problem sfurati se pol miljona ljudi od juzne pa do severne meje, lej, ce jih nemci hocejo, bom tudi jaz kak evrcek prostovoljno prispeval za to, da se jih pobere na juzni meji pa namesti v taboriscih v Gornji Radgoni, Muti, Jesenicah, Dravogradu, ok? :) Naprej bodo znali sami.

Problem je, ker po eni strani nemcija zuga, da jih bo vracala nazaj (nam), po drugi strani pa EU (EU = nemcija) zuga, da se ne smemo iti pushbacka. In nek drugi del EU bo kmalu zugal, da smo nesposobni varovati mejo.

Ni problema za tranzit. Problem je, da je folk tudi v nemciji ze popenil in nocejo vec priseljevanja teh raketnih inzenirjev in doktorjev znanosti, EU in njeni oprode pa se vedno pritiskajo na mejne drzave, naj jih dobesedno lepo pospremijo cez mejo v svoje drzave.

Zadnjic je en debilko na twitterju (nek NGOjevec?) razlagal mednarodne konvencije tako, da po njegovo itak meje ne moremo braniti, je cist vseeno ce ji recem schengen ali ne. Seveda so taksne razlage debilne (kaj begunci ne znajo najti mejnih prehodov, da bi tam zaprosili za azil, in morajo cez kolpo plavat?)

Vidis, to dviga bes po evropi. Ko imas drzavljane za budale.

Strani: 1