Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[BeliF]
> [MarijanMacek]
bil takrat star 24 let in normalno že v službi. Ni bil nikakršen mulc, ki mu je k...c za uro.

hahaha, dobr vic. v Jugi so bili 24 letniki že odrasli možje ki so pridno hodili v službo... ti jih pa pokaš :) ste bili vsi tako pridni in delavni da ste kar bankrotiral celo državo s svojo pridnostjo in zrelostjo

> Lahko bi se pa v javnosti malo bolj spodobno izražal!

povdarek je na besedi LAHKO. če Gustla kaj moti me naj bena, ne bo nobenih zamer. itak ne plačujem naročnine
Leta 1982 je vsaj v Sloveniji še vedno bila tako rekoč polna zaposlenost. Država je po letu 1980 pač polzela v krizo, vendar ni nikoli bankrotirala, bila je pa deležna trdih ukrepov mednarodnih ustanov.

In pomisli, bila je enormno zadolžena, 18 biljonov $ omenja Toni Milanović v Kriza 1980-tih u Jugoslaviji, hrcak.srce.hr/file/250176 sklicujoč se na Kate Hudson, Breaking of the South Dream, The Rise and Fall of Yugoslavia, London 2003, str. 58. predvidevam, da tej številki verjameš.... Se silno lepo sliši kako so nas komiji uničili.


Študentov je bilo takrat relativno precej manj, tako da je večina šla v službo nekje okoli 20 leta starosti. Je bil takrat vseeno precej drugačen odnos do dela kot dandanes, ko res precejšen del populacije vleče prvo zaposlitev skoraj do 30-tih...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2733777

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Ja prav imaš tale slika točno odslikava stanje v Yugoslaviji.

previews.123rf.com/i...-unico.jpg

Razen da smo hodili po: kavo, prašek, belo tehniko, plenice v IT in A. PAr nepar, boni za bencin, inflacija ki je požirala prihranke pridnim, etc.

Le v kateri YU sem torej JAZ zivel????


NA NABIJAJ!

Strani: 1