Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727004] 06.08.18 13:57 · odgovor na: najobj (#2727003)
Odgovori   +    0
[najobj]
... imajo zdaj avtosaloni na lagerju bolj malo bmwjev, ker ob množici opcijskih paketov dodatne opreme tiste bmwje s standardno opremo bolj težko prodajo, tako da je vsak novi BMV (= vsak avto) neke sorte unikat, kjer si v avtosalonu ob nakupu opremo izbereš www.bmw.si/sl/ssl/co...tor.html#/ , potem pa lepo čakaš, da avto naredijo samo za tebe ...
Kurc, vcasih so se iz socializma norca delali da je folk cakal na stvari ki jih je hotel kupiti...

Morda je bmw nekoliko specificen, ali je pri vseh brandih tako da folk nove avte caka da jih naredijo prav zate? A to VES, ali si pac mislis da bi moralo tako biti? Ker jaz sem bolj predpostavljal da je par tipskih modelov opremljenosti in barve (crna, rdeca, siva, pa si pokril 60% trga) na volj takoj - in je pac malo ceneje kot avto po narocilu ki ga se cakas mesec ali dva?

A nimamo nobenga avtohandlarja na forumu? :-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727004

Strani: 1

najobj sporočil: 31.928
[Avto] Tema: Zakaj bi vozilo vzdrževali “pod kozolcem”?
[#2727005] 06.08.18 14:07 · odgovor na: anon-207617 (#2727004)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 06.08.2018 14:07
[NemirniTujec]
> [najobj]
> ... imajo zdaj avtosaloni na lagerju bolj malo bmwjev, ker ob množici opcijskih paketov dodatne opreme tiste bmwje s standardno opremo bolj težko prodajo, tako da je vsak novi BMV (= vsak avto) neke sorte unikat, kjer si v avtosalonu ob nakupu opremo izbereš www.bmw.si/sl/ssl/co...tor.html#/ , potem pa lepo čakaš, da avto naredijo samo za tebe ...
Kurc, vcasih so se iz socializma norca delali da je folk cakal na stvari ki jih je hotel kupiti...

Morda je bmw nekoliko specificen, ali je pri vseh brandih tako da folk nove avte caka da jih naredijo prav zate? A to VES, ali si pac mislis da bi moralo tako biti? Ker jaz sem bolj predpostavljal da je par tipskih modelov opremljenosti in barve (crna, rdeca, siva, pa si pokril 60% trga) na volj takoj - in je pac malo ceneje kot avto po narocilu ki ga se cakas mesec ali dva?

A nimamo nobenga avtohandlarja na forumu? :-)
... eh, BMW sem omenil samo zato, ker si ga omenil ti, lahko pa zguglaš katerokoli resnejšo firmo in je zgodba s konfiguratorjem enaka ...

P.S.: ker sem na svoj avto čakal dobra dva meseca, zgoraj omenjeno VEM in če se prav spomnim, sem pred leti tudi na prejšnjega čakal podobno dolgo ... jebiga, ker avto kupujem z očmi in ne glih vsako leto, sem pač malo bolj izbirčen ...

Strani: 1