Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tonin izvoljen za predsednika DZ

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.961
Zadnja sprememba: najobj 26.06.2018 10:46
[Petunija1]
> [najobj]

> ... OK, se opravičujem, da sem en več premalo napisal, ker bi seveda moral napisat "potem nikoli VEČ ne boste vodili vlade" ...
>
> P.S.: moja poanta ni bila v spominu na SDS-ove vlade v preteklosti - BTW, na vodenje EU si pozabila - ampak je bila v pripravljenosti na povezovanje zaradi nove vlade v prihodnosti, česar kao iskrenost si zdaj še enkrat potrdila s "trojanskim konjem" in preštevanjem na naslednjih volitvah kaznovanih "izdajalcev", ki so se danes pripravljeni povezovati z nasprotno stranjo ... khmm, kar je seveda vaša pravica, ampak ne blefirat z neko zaigrano dobro voljo, kar počne Janša - s kom točno se bo on povezoval, če ne enako kot Tonin z nasprotno stranjo - s ponujanjem povezovanja, ker v sili pač še Janša muhe žre ...
Tukaj ne gre za nikakršno preštevanje izdajalcev, jaz z onimi, ki so skovali verz "Kučan nima sina, ima pa Tonina", nimam nobene veze, nasprotno, Matej se mi je vedno zdel simpatičen in sposoben, ampak za preprosto ugotavljanje dejstev in ta so naslednja: vsaka desna stranka, ki je vstopila v levo koalicijo je bila na naslednjih volitvah kaznovana, četudi je imela bistevno boljši položaj in večji vpliv kot ga prinaša 7 poslancev. In eno je koalicija 6 strank, kjer bi bile vse ostale leve, nekaj povsem drugega pa tista, ki bi jo lahko sestavila NSI v navezi z SDS.
... čuj, ko govoriš - BTW, kako si upaš SDS postaviti izza NSi - o navezi med SDS in NSi, me zanima, če si se ti kdaj vprašala, zakaj je vsaka desna stranka, ki je vstopila v levo koalicijo, bila na naslednjih volitvah kaznovana ? ... khmm, ker bi preprosto ugotavljanje dejstev pokazalo glih to, na kar sem te opozoril, in sicer da se zaradi butaste destruktivne kontraproduktivne propagande SDS-a nekaj desnih volivcev od "izdajalcev" res preseli k njim, še več pa jih ne gre več na volitve ali grejo k žlahtnim novim obrazom in je saldo na desnem polu vedno nižji in se je od Demosovih cajtov dobesedno prepolovil ... evo, in ker Janša tega ne razume ali noče razumeti, bo pač ostal - drugega razen njega v SDS-u očitno nočejo - večni kralj opozicije, za desne - jebiga, ni drugega izraza - budale pa bo murgelski hudobec s svojo udbomafijo za vse njihove (osebne) probleme kriv še dolgo po tem, ko ga sploh ne bo več ...