Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tonin izvoljen za predsednika DZ

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.961
Zadnja sprememba: najobj 25.06.2018 19:38
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > Pa ne da je Tonin dejansko tako glup, da bo NSI popeljal v levo koalicijo in tako na naslednjih(definitivno predčasnih) volitvah porinil stranko na rob ali celo izven parlamenta? Vauuu.
> ... evo, kako včasih mimogrede poveš, kar sploh nočeš povedat ...
>
> P.S.: če v SDS-u famozno Janšatovo povezovanje razumete - povezovanje je iz in v obe smeri - kot takojšnjo izključevanje "izdajalca" na prvih naslednjih volitvah, potem nikoli ne boste vodili vlade, ker sami čez 50% ne boste dobili nikoli ... khmm, pa čeprav ste tokrat dobili tudi moj glas, ker pač nisem šel volit in na totem forumu vsi dobro vemo, da če ne voliš, voliš za zmagovalca ...
Očitno imaš spomin zlate ribice, sicer bi vedel, da je SDS že dvakrat vodila vlado. Mimogrede, tudi SDS bo podprl Tonina za predsednika DZ, ali zato ker je njhov trojanski konj ali ker se že veselijo glasov, ki se bodo na naslednjih volitvah, če bo NSI v levi vladi, prelili k njim, si pa naj vsak sam odgovori.
... OK, se opravičujem, da sem en več premalo napisal, ker bi seveda moral napisat "potem nikoli VEČ ne boste vodili vlade" ...

P.S.: moja poanta ni bila v spominu na SDS-ove vlade v preteklosti - BTW, na vodenje EU si pozabila - ampak je bila v pripravljenosti na povezovanje zaradi nove vlade v prihodnosti, česar kao iskrenost si zdaj še enkrat potrdila s "trojanskim konjem" in preštevanjem na naslednjih volitvah kaznovanih "izdajalcev", ki so se danes pripravljeni povezovati z nasprotno stranjo ... khmm, kar je seveda vaša pravica, ampak ne blefirat z neko zaigrano dobro voljo, kar počne Janša - s kom točno se bo on povezoval, če ne enako kot Tonin z nasprotno stranjo - s ponujanjem povezovanja, ker v sili pač še Janša muhe žre ...