Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

MrRooky sporočil: 351
[rename]

Je pa za pohvaliti (dacarje), ker so konkretizirali vsaj nekaj primerov in potrdili, da hodlarji ne bomo obdavčeni (primer številka 5 :-)))
Ha,ha,ha...NE BO ŠLO! Poznam te! ;) Tebe bodo olupili na podlagi 5 točke!

Uporabil si računalnik!
Uporabil si informacije! (če drugega ne, bereš in komentiraš teme o kriptičih na forumu Financ! Torej imaš informacije))
Uporabil si znanje! (brez osnovnega znanja, še "buy" orderja ne moreš postavit!) :)))

Ker sem zakompleksan insektor, ti nalepim še 3 točko, ker si imel večjo vrednost realiziranih naročil v obdobju enega leta. (večjo od česa? Hja, večjo od mene, ker jaz pač ne trejdam ;) )

In voila, rename opravlja dejavnost! Plačaj dohodnino zdej! Nič se ne izgovarjaj da si HOLDER :) A si uporabil računalnik-oprema! Internet-tehnologija! Si dal buy order-osnovno računalniško znanje! Si pogledal ceno BTC-uporabil informacije! Maš faks-opa, uporabil si znanje 2x! ;)

Ne me pretirano resno jemat, sej veš da se mal zafrkavam! Samo ne bom pisano gledal, ko ga bo nekdo točno takole nasrkal, ker si bo nek FURSovec tole skropucalo razlagal po svoje, ali tako kot sem si ga jaz zanalašč pretirano karikirano.

In s tem naj bi postali Crypto oaza EU? Sej se hecate, a ne?