Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 13.06.2018 21:11
[macon]
Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.

Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.
Pohvalno, da kar dobro razumeš bistvo konflikta tam doli. Samo to bi te popravil, da niso vsi Palestinci muslimani. 6% jih je kristijanov, kar niti ni tako malo. Kar pa se tiče trditve, da so nam židi kulturno blizu, se pa ne s tabo ne bi strinjal. V bistvu nam niso podobni ne eni ne drugi, je pa precej podobnosti med njimi. Oboji pišejo v hieroglifih, od desne proti levi. Oboji imajo obrezane tiče. Pri obojih imajo ženske pokrite glave. Pri obojih najdemo verske fanatike. Pojdi si enkrat pogledat tja dol, kaj židi zganjajo na tisti svoj šabat. Bezljajo naokoli v tistih svojih smešnih cunjah z nekimi bizarnimi pokrivali na glavi, potem pa glumijo headbangerje tam pred tistim zidom. Ženske seveda ločeno od moških. Potem pa skoči še v Mea Šearim in se boš premaknil tja nekam v srednji vek. Boš potem povedal, če so nam podobni. Govorim iz prve roke. Bil sem dol in sem videl na svoje oči, kako gre to.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2718466

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 13.06.2018 21:26
[robi2107]
> [macon]
> Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.
>
> Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.

Pohvalno, da kar dobro razumeš bistvo konflikta tam doli. Samo to bi te popravil, da niso vsi Palestinci muslimani. 6% jih je kristijanov, kar niti ni tako malo. Kar pa se tiče trditve, da so nam židi kulturno blizu, se pa ne s tabo ne bi strinjal. V bistvu nam niso podobni ne eni ne drugi, je pa precej podobnosti med njimi. Oboji pišejo v hieroglifih, od desne proti levi. Oboji imajo obrezane tiče. Pri obojih imajo ženske pokrite glave. Pri obojih najdemo verske fanatike. Pojdi si enkrat pogledat tja dol, kaj židi zganjajo na tisti svoj šabat. Bezljajo naokoli v tistih svojih smešnih cunjah z nekimi bizarnimi pokrivali na glavi, potem pa glumijo headbangerje tam pred tistim zidom. Ženske seveda ločeno od moških. Potem pa skoči še v Mea Šearim in se boš premaknil tja nekam v srednji vek. Boš potem povedal, če so nam podobni. Govorim iz prve roke. Bil sem dol in sem videl na svoje oči, kako gre to.
Ja, tistih 10% bradatih verskih ubrisancev z zalizci v črnih cotah so marsovci. Ostali so nam po mojem kulturno bližje kot muslimanski Arabci.

Strani: 1