Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel
[#2717306] 07.06.18 17:20 · odgovor na: najobj (#2717304)
Odgovori   +    0
[najobj]
> Hmm, jaz se nikoli nisem pogledal cene zelenjave, v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza non-issue. Ce me sedaj das na water torture ti ne vem povedati, koliko stane sadje in zelenjava, ki ga kupujem... a da je 3x drazji. Ok.

... čuj, saj ni problem v ceni, problem je v trikratniku cene za (skoraj) enako blago in to jaz razumem, da me imajo v Luštu za norca in sploh nimam rad, če me ima kdo za norca ...

P.S.: rahlo dvomim, da bi tudi za stanovanje ali avto enako odmahnil z roko in rekel OK, pa je zadeva bolj ali manj enaka ...
cuj, kateri del "v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza zanemarljiva" ti ni jasen?

a sem kaj omenjal avte ali stanovanja?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2717306

Strani: 1

najobj sporočil: 31.933
[Glavni forum] Tema: Švicarji razvijajo robota, ki uničuje plevel
[#2717314] 07.06.18 17:36 · odgovor na: bc123a (#2717306)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [najobj]
> > Hmm, jaz se nikoli nisem pogledal cene zelenjave, v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza non-issue. Ce me sedaj das na water torture ti ne vem povedati, koliko stane sadje in zelenjava, ki ga kupujem... a da je 3x drazji. Ok.
> ... čuj, saj ni problem v ceni, problem je v trikratniku cene za (skoraj) enako blago in to jaz razumem, da me imajo v Luštu za norca in sploh nimam rad, če me ima kdo za norca ...
>
> P.S.: rahlo dvomim, da bi tudi za stanovanje ali avto enako odmahnil z roko in rekel OK, pa je zadeva bolj ali manj enaka ...
cuj, kateri del "v mojem budgetu je razlika med ceno enega in drugega paradajza zanemarljiva" ti ni jasen?

a sem kaj omenjal avte ali stanovanja?
... OK, imava pač različna merila, do katere (absolutne) cifre te lahko ima kdo za norca ... khmm, oziroma jaz nimam določene nobene cifre in popizdim, če me kdo hoče nategnit tudi za en sam evro, tebi pa je pri nižjih cifrah očitno vseeno ...

Strani: 1