Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.925
Zadnja sprememba: najobj 25.05.2018 10:38
[nimasmisla]
Morda sem malce neroden in ne znam formirati grafa, glede na razne parametre ... pa mogoče niti ni bistveno.

Torej, če prav razumem si upravljalci firme "banks of amerika" že dolgo lastijo, ali pa so si prilastili ekskluzivno pravico, da prvi zaženejo "tiskarno". In potem sledijo ostale države/regije - npr. EU. In dalje tudi kontrolirajo, da gre v osnovi "višek" kontrolirano v obtok, da nimamo strašne inflacije, da nekateri davkoplačevalci hecno profitirajo, drugi pa verjetno manj hecno tudi kaj izgubijo, pa da še kaj dodatno ustvarimo. No, s tem verjetno ni nujno, da celotni profit na eni strani pokrivamo z izgubo ostali, saj smo si kar nekaj sranja nakopali tudi sami.

Toliko na kratko, spomnil pa sem se tudi naslednjega:

prevečkrat govorimo o Amerika to, pa amerika ono, pa ... pa kdo za božjo voljo je sploh Amerika? Namesto, da bi bili precizni, pa rekli: Amerika je v bistvu vsemogočni Trump, biser vseh dosedanjih predsednikov! Jasno, da se hecam, nima smisla, da sem resen!

Hvala za pozornost in nadaljevanje ne sledi.
... eh, parametrov v grafu ni treba nič spreminjat, ker sem ga točno s temi parametri nalimal, ker mi je hecno, ko na totem forumu vsi tako poveličujejo visok BDP, v bistvu pa BDP ni nič drugega kot količina denarja v obtoku ...

P.S.: nima smisla, da se mi zahvaljuješ za pozornost, ker je to pač forum, kjer lahko vsak blekne, kaj mu paše in jaz nisem nič posebnega ... aja, ker imaš zanimiv nick, ki ga je še težje sklanjat kot mojega, bo ob morebitnem nadaljevanju kje drugje zanimivo, če se s tabo ne bom strinjal in bom napisal, da nima smisla, kaj je nimasmisla rekel in kaj sem nimasmislatu zato odgovoril ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2713915

Strani: 1

nimasmisla sporočil: 68
P.S.: nima smisla, da se mi zahvaljuješ za pozornost, ker je to pač forum, kjer lahko vsak blekne, kaj mu paše in jaz nisem nič posebnega ... aja, ker imaš zanimiv nick, ki ga je še težje sklanjat kot mojega, bo ob morebitnem nadaljevanju kje drugje zanimivo, če se s tabo ne bom strinjal in bom napisal, da nima smisla, kaj je nimasmisla rekel in kaj sem nimasmislatu zato odgovoril ...
Še nekaj, moral bi zapisati pravilno:

nadaljevanje ne sledi ( razmišljanja namreč ), ter hvala za pozornost.

Tu lahko bleknemo, kaj nam paše in ostanemo živi!
Zopet po moje nima smisla in sploh ni v mojem stilu, da se tako obnašam!

Ha ha, vsakemu sem hvaležen, če odkrije nekaj, kar nisem "konsistentno oblikoval" in sem se ujel v lastno zanko. Rad razmislim in če ima smisel, se z lahkoto tudi strinjam, ni problema. Če nimam prav, pa itak.
Pa tudi, če se na koncu koncev ne strinjamo, se lahko lepo pogovarjamo naprej, tudi to po mojem definitivno ima smisel.

Okrog sklanjatve pa zna biti res malo nerodno. Poskušaj se izogniti 3. sklonu!

Strani: 1