Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Šarec je potrjen za predsednika svoje liste

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slovenecnb1 sporočil: 5.637
[Glavni forum] Tema: Šarac je potrjen za predsednika svoje liste
[#2707522] 14.04.18 21:42 · odgovor na: sopranos (#2707503)
Odgovori   +    12
[sopranos]
Marjan Šarec je še en izmed kandidatov brez vsebine, znanja, vizije in izkušenj. Zato drugega kot polom ne more biti.

Za kaj se zavzema je neznanka. Pač igra lik politika. Svoje prave barve bo razkril šele ko bo na oblasti. In potem se bodo nekateri spet tolkli po glavi zakaj so ga volili.

Njegov program je neuresničljiv!!!! No, če temu skrapucalu populističnih floskul sploh rečemo program. V stranki pa sami javno-sektoraški paraziti.

Ma koji k...se vsi grejo socialo kaj pa mi ki delamo cele dneve nam treba pa še več pobrat in dat lenuhom. Ne rečem bolni, obnemogli ampak imamo jih cel kup ki sam posedajo in čeblajo mi pa delamo pa kdaj bo na oblast pršu nekdo in rekel sedaj bomo nehal tepsti konje ki vlečejo tepsti bomo začel brezdelneže, ljudi ki nimajo en dan delovne dobe ki ne prispevajo v družbeno blaginjo , tepli bomo javni sektor da začne delat in izpolnjevat svoje poslanstvo učitelji pa bodo sedeli ob otrocih da naredijo domače naloge skupaj ne da jih nosijo domov in mi zjebani potem še ob zvezkih sedimo saj so plačani za to in tudi časa imajo dovolje ob 15 uri biti doma je danes luksuz in če to imajo naj ga pretvorijo v deljeni delovnik do 13 ure pouk pavza eno uro za malico in potem do 17 ure mar ne tako kot frizerji, trgovine,pošte itd. Pa da vidmo kaj bo pol spet problem???res mam pun k te gnile politike ki mora z bičem usekat tam kjer je mesto ne samo po gopsodarstvu in Šarec ziher ni ta kočijaž