Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[sopranos]
> [jezdec666]
> "Jest sm Zoki de, vsi me neki murite s provizijami pa podkupninami de, pa jest spoluoh ne vem, kakšna je razlika mad tem de, jest vzamem kr uboje de"

Še sedaj ni mojster pojasnil kako ima lahko obrok kredita višji od mesečne plače. Vse njegove firme so pa v stečaju oz. prisilni poravnavi.
"Sinovi mi kaj prinesejo, nje. Od kod pa jima denar, pa ni moja stvar, ker sta odrasle osebe, de nje."

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2703306

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[macon]
> [sopranos]
> > [jezdec666]
> > "Jest sm Zoki de, vsi me neki murite s provizijami pa podkupninami de, pa jest spoluoh ne vem, kakšna je razlika mad tem de, jest vzamem kr uboje de"
>
> Še sedaj ni mojster pojasnil kako ima lahko obrok kredita višji od mesečne plače. Vse njegove firme so pa v stečaju oz. prisilni poravnavi.

"Sinovi mi kaj prinesejo, nje. Od kod pa jima denar, pa ni moja stvar, ker sta odrasle osebe, de nje."
Ja, oba v stečaju. Ni denarja za upnike.A za capota Zokija se vedno nekaj jurčkov napraska.

Nor sem pa jaz ker na to opozarjam. Matematika po Jankovičevo (s podporo sodstva in večine medijev): 2-3=5 Matematika kot jo pozna civiliziran, na pravu in razumu zgrajen svet: 2-3=-1

Strani: 1