Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 19.03.2018 13:09
... Janković pred Logarjevo komisijo: Stožice so bile za Ljubljano izjemno uspešen projekt ...

... OK, roko na srce za Ljubljano s povprečnim obiskom 317 gledalcev na tekmah Olimpije v fuzbalu in košarki Stožice glih niso neki izjemno uspešen projekt ... no, da pa se država Slovenija ne bi še naprej sramotila pred svetom s skoraj 100 let staro ruševino za Bežigradom in nekaj let mlajšim Tivolijem, pa so tudi za mene Mariborčana bile Stožice izjemno potreben projekt, jebiga ...

P.S.: da ne bi kdo na totem forumu spet planil po meni, govorim o stadionu in dvorani in ne o tem, kdo si je v Stožicah "omastio brkove" ... khmm, čeprav so tudi s tega vidika bile Stožice za marsikoga izjemno uspešen projekt, tako da ima Janković s svojo izjavo kar prav, če mene kdo kaj vpraša ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2703205

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
... OK, roko na srce za Ljubljano s povprečnim obiskom 317 gledalcev na tekmah Olimpije v fuzbalu in košarki Stožice glih niso neki izjemno uspešen projekt ...
vazno, da mate vi gori uspesen projekt, skrbite za sport in teater naenkrat, to pa tudi ni kar tako!

Strani: 1