Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako predrzen bo Janez Janša

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Kako predrzen bo Janez Janša
[#270052] 23.06.08 15:09 · odgovor na: anon-163688 (#270050)
Odgovori   +    0

Jastog je napisal(a):
Sem za 6 - 8 pokrajin. S Koroško obvezno. Pa je ja ne bomo še sami zatajili, ko je že itak zgodovinsko usodno razdeljena. Sicer pa, kdaj bodo politiki spoznali in ukrepali tako, da bo dobro za ljudi. Zdaj si spet na njihov račun podaljšujejo mandate. Občani Slovenije, spoznajte že namere tako enih, kot drugih. Zakaj ste tako naivni in pasivni? Jutri pa spet samo jamranje, pa klicanje "Boga" na pomoč. Ko ima Slovenec svojo usodo v svojih rokah, ne bi smel odpovedati. Spomnite se osamosvojitve.

Saj po mojem nihče ne nasprotuje pokrajinam, vendar pa zgolj začrtanje pokrajinskih mej in ustoličenje funkcionarjev-birokratov ne pomeni nič drugega kot dodatno administriranje.

Občine bi morali potem ukiniti oziroma jih na nek način prisiliti, da se "samoukinijo" z združitvijo v pokrajino.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 270052

Strani: 1

anon-163688 sporočil: 1.180
[Glavni forum] Tema: Re: Kako predrzen bo Janez Janša
[#270056] 23.06.08 15:14 · odgovor na: anon-76887 (#270052)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):


Saj po mojem nihče ne nasprotuje pokrajinam, vendar pa zgolj začrtanje pokrajinskih mej in ustoličenje funkcionarjev-birokratov ne pomeni nič drugega kot dodatno administriranje.

Občine bi morali potem ukiniti oziroma jih na nek način prisiliti, da se "samoukinijo" z združitvijo v pokrajino.
 
Dvomim, da smo to nadgradnjo v bližnji prihodnosti sploh sposobni izvesti. Če sposobni že, kaj pa pripravljeni?

Strani: 1