Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Endimion]
Ti recem. Zivi teror. Zdrzal sem leto dni.

Racunovodkinja je mela prostor v 6 nadstropju stavbe, in s je svercala z nesscaffejem. Ko je stari enkrat uletel nenapovedano je od strahu fuknila skodelo s kofetom skozi okno...

In edina ampak res edina rec ki je v firmi sla priblizno po planu casovno je bila ona v katero direktor ni kljuna vtaknil. Skratka nobena.

Folk je telefone s sabo na wc jemal 0lker so se dejansko bali se ne odzvat na sefov klic. To je lahko pomenilo 150€ pri placi.

Sem pa za izkusnjo v tej firmi vseeno hvalezen. Morda ne vem nic bolje kaj bi karierno rad. Tocno pa vem cesa nocem...
LOL , najbrz bi zdrzal dlje ce bi bil 50+ in bi bila to firma v kateri si zdrzal ze zadnjih 20+ let.
Sicer se pa strinjam . V SLO je obilo bolanih delovnih plejsov. Najvecv v drzavnih kolhozih in JS, ceprav tudi privat sektor ni nobena svetla izjema. To je nas mazohizem in hkrati nadomestilo za resnicni trzni kapitalizem.

p.s.
Ko sem v mladih letih naletel na napsihiranega sefa sem dozivljal travme, zdaj pa gledam na problem bolj kot na igro karakterjev.oz kot psihiater dojema svojega pacienta.