Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[skrabam]

Ja, pa kar nekaj aplikacij že obstaja in so žive in dobro delajo.
Katere so to?

Sem nekaj dni nazaj nekaj na hitro googlal, kaj vse ze uspešno laufa na blockchain, pa nisem kaj dosti našel.
Podrobno se mi takrat ni ljubilo brskat.

Ce poznaš take, se priporocam.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2696295

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 04.02.2018 14:21
[Gustl]
> [skrabam]
>
> Ja, pa kar nekaj aplikacij že obstaja in so žive in dobro delajo.

Katere so to?

Sem nekaj dni nazaj nekaj na hitro googlal, kaj vse ze uspešno laufa na blockchain, pa nisem kaj dosti našel.
Podrobno se mi takrat ni ljubilo brskat.

Ce poznaš take, se priporocam.
Poznam tocno eno aplikacijo, ki lepo izkorisca vse prednosti blockchaina, in to je app za sklepanje pogodb glede priloznostnega seksa. To je cisto resno, ker:

- k notarju ali odvetniku je ljudi iti sram zaradi tega
- ko "gori" med nogami, tudi casa ni za kaj drugega kot za telefon ven potegnit in odkljukat pozicije ter dovoljene in nedovoljene aktivnosti
- kot nas ucijo izkusnje z poznejso fazo #MeToo je dokazovanje konsenza lahko velik problem, in v liberalnih drzavah lahko moskega stane tudi kariere ali prostosti

www.businessinsider....ent-2018-1

Skrajne feministke ze protestirajo, da je to "orozje proti zenskam". Ker pac ne bodo mogle dva tedna (ali eno leto)po konsenzualnem seksu trditi da so v bistvu bile prisiljene (popravek: spodnji clanek je ocitno napisal "feminist", ce priznamo da taksna kategorija sploh obstaja - tudi Harvey je veljal za feminista, baje)

abovethelaw.com/2018...nst-women/

Strani: 1