Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 25.01.2018 15:31
[Wulfe]
> [rename]
> Ni dovolj samo narediti, je treba še prodreti in prodati na ww trg.

> [tovariš Endimion]
> In to v industriji ki je kronično navezana na papir.....
oba imata tukaj seveda prav. po mojem je tudi pot gornjih majstrov-vizionarjev prava. lačni takih sistemov so pa UPS, DHL, FedEx, mogoče še kdo iz Chine in Indie. če bodo imeli obetaven (niti ni nujno do konca narejen in izpiljen produktni sistem), bo vsaka zaresna Multinacionalna Korporacija želela povečati svojo konkurenčnost, streamlineati te procese & dodati nove dimenzije.

this is where the real money is being made, folks! :)
... čuj, Wulfe ... evo, ker si ti stručko za blockchain tehnologijo, mi boš ziher znal razložit, kako je lahko ista tehnologija enkrat osnova za denar, drugič za tovorni list, tretjič pa za nabiranje gob ...

P.S.: zaradi totih gob ne bodi zdaj preveč zmeden, ker z nabiranjem gob z blockchain tehnologijo se bom jaz začel ukvarjat, ker se tega ni še noben spomnil, vsaka ideja pa se super prodaja, če samo omeniš, da je na osnovi blockchain tehnologije ... evo, in naj me kura brcne, če kakšna zaresna Multinacionalna Korporacija ne bo želela povečati svojo konkurenčnost, streamlineati te procese & dodati nove dimenzije tudi nabiranju gob ...