Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[1357]
Res je da je bil čas morda malce neprimeren zaradi splošneg dogajanja (finančna kriza v svetu) ampak cena za NKBM je bila tržna.
Ah ja. Glede tega, kako zelo zelo ta prodaja NI BILA TRŽNA, sem v kolumnah za Finance razčlenjeval, po datumih in z navajanjem številk, dejstev in virov, že nekajkrat, recimo lani tukaj ...
www.finance.si/8842889
... pa ker je bilo še vedno mnogo trditev, da takrat so takšni pač bili tržni pogoji in mudilo se je in drugače ni moglo biti, sem letos nekaj ključnih vidikov ponovno razčlenil še tukaj ...
www.finance.si/8858010 (beri od odstavka "Zelo verjetno bo kdo protestiral ...")
... in zdaj spet prebiram trditev, da takrat so takšni pač bili tržni pogoji in mudilo se je in drugače ni moglo biti.

Na nek način moram priznati "slovenski trojki", da ji uspeva: svoje ključne laži ponavlja ob vsaki priložnosti in ker jaz pač nimam ne toliko priložnosti ne toliko časa, da bi vsakič repliciral vsakemu od njenih vodilnih in njihovih aparatčikov, vsem drugim v tej državi se pa očitno fučka, se na koncu precej teh laži prime ...

... in saj verjetno se bo v neki fazi začelo fučkati tudi meni. Tako kot se mi je po treh letih analiziranja in dopovedovanja, kako se pri nas zlorabljajo prisilke, ker/ko so me na koncu še nekateri obrtniki kot glavni oškodovanci začeli spraševati, kdo me plačuje, da se mi da to delati, saj da toliko dela in napora zgolj za narodov blagor pa res nihče ne bi vlagal.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2686397

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[TadejK]
Na nek način moram priznati "slovenski trojki", da ji uspeva: svoje ključne laži ponavlja ob vsaki priložnosti in ker jaz pač nimam ne toliko priložnosti ne toliko časa, da bi vsakič repliciral vsakemu od njenih vodilnih in njihovih aparatčikov, vsem drugim v tej državi se pa očitno fučka, se na koncu precej teh laži prime ...

... in saj verjetno se bo v neki fazi začelo fučkati tudi meni. Tako kot se mi je po treh letih analiziranja in dopovedovanja, kako se pri nas zlorabljajo prisilke, ker/ko so me na koncu še nekateri obrtniki kot glavni oškodovanci začeli spraševati, kdo me plačuje, da se mi da to delati, saj da toliko dela in napora zgolj za narodov blagor pa res nihče ne bi vlagal.
Žalostno, a resnično. Za tole sranje, nevredno pol deci mlačne vode smo se botrili!?

V končni fazi ti (lahko) ostaneta dve opciji:

1. Ustaniviš svojo stranko, npr.: Pokončna Slovenija, da vsaj vidimo, kje smo,

ali

2. Svojo energijo, znanje in talent usmeriš v proučevanje, fenomene in obnašanje slovencev, v zadnjih letih odkar smo ustanovili svojo lastno državo. In kako se obnašajo. Slovenska sodobna antropologija.
Če bi v to področje vložil toliko energije, kot si v finance in bančništvo, bi že zdavnaj lahko izdal knjigo;) vabili bi te na mednarodne simpozije :) ......
1357 sporočil: 7.095
Slovenska "trojka" res ni bila najbolj posrečena samo ona ni vzrok temveč posledica oziroma so bili prisilni gasilci v danih razmerah. Glavna krivca za nastali položaj sta ostala praktično nedotaknjena in to sta Janša in Pahor in njuni vladi med leti 2005 do leta 2011. Onadva sta krivca ampak njiju dveh nihče ne napada, sta praktično nedotaknjena in se sončita na svojih političnih funkcijah, Pahor kot predsednik države Janša pa kod lider opozicije v parlamentu.

Strani: 1