Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-111103 sporočil: 797
Zadel si žebljico na glavico. Sicer me je srh spreletel, ko sem bral tvoj zapis, ampak samo zato, ker je tako prekleto resničen. Kapo dol.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2685888

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[xelle2000]
Zadel si žebljico na glavico. Sicer me je srh spreletel, ko sem bral tvoj zapis, ampak samo zato, ker je tako prekleto resničen. Kapo dol.
Nic se ne sekiraj. Tudi ce bo demokraticno uzakonjena uradna placa 1000 eur, in bos v teoriji obvezan delati tedensko 80 ur zanjo, bo v praksi za zdravnika nekdo vedno pripravljen placati. Vedno in povsod.

Vazno je zgolj to, da te cimprej zacne bolet kurac za krvaveca srceca postenega in delovnega ljudstva, in zacnes njihovo palamudenje o optimizaciji in sistemskosti kasirati in poleg lepo mirno spati.

Ali to, ali pa pod pod noge cez mejo. Biti medijska tarca plemenskega palamudenja za 1700 na mesec je znak idiotizma in verske zaslepljenosti, ne pa inteligence in sposobnosti in prilagodljivosti.

Ce vsi jebejo tebe, jih moras tudi ti jebat nazaj. Zivljenje je kratko. Nekje je treba nehat razlagat in debatirat, in samo zacet neusmiljeno kasirat. Tako kot mislim da ene par pediatrov, ki za dobro jutro sterajo v kurac komplet ministrstvo in svoje lokalne sefe, ki nato skruseno priznajo: "ne mormo ga odpustit, ker ga nimamo s kom zamenjat".

Grejt sakses :-)

Strani: 1