Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?
[#2683632] 13.11.17 07:40 · odgovor na: (#2683618)
Odgovori   +    5
[denac]
Nazorsko sva si enaka. Sem si pa obljubil, da komunistov do konca življenja ne bom volil...
Poskusili smo znova, spodleteli znova, spodleteli najbolje kot se dalo. Ponovni začetek s Pahorjem je pot v novo umiranje, kajti sedanjost odpravljena ni. S Pahorjem smo še naprej zapleteni v kaos brez začetka in kraja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2683632

Strani: 1

sopranos sporočil: 11.405
[FIN-311684]
> [denac]
> Nazorsko sva si enaka. Sem si pa obljubil, da komunistov do konca življenja ne bom volil...

Poskusili smo znova, spodleteli znova, spodleteli najbolje kot se dalo. Ponovni začetek s Pahorjem je pot v novo umiranje, kajti sedanjost odpravljena ni. S Pahorjem smo še naprej zapleteni v kaos brez začetka in kraja.
Ja, imeli smo dva leva kandidata. Enega neškodljivega, a tudi nekoristnega. In drugega, levega sociopata, ki čaka na svojo veliko priložnost. Zato je bila prva opcija vseeno boljša od druge.
pklada sporočil: 585
Zadnja sprememba: pklada 13.11.2017 12:23
[FIN-311684]
> [denac]
> Nazorsko sva si enaka. Sem si pa obljubil, da komunistov do konca življenja ne bom volil...

Poskusili smo znova, spodleteli znova, spodleteli najbolje kot se dalo. Ponovni začetek s Pahorjem je pot v novo umiranje, kajti sedanjost odpravljena ni. S Pahorjem smo še naprej zapleteni v kaos brez začetka in kraja.

Ko boste dojeli, da je Janša udbovska podgana,
podtaknjena najprej h Pučniku in nato ustoličena na pomladni strani, da zatre vse,
ki bi lahko ogrozili partijo, potem boste (bomo) imeli možnost zmagati.

Na teh volitvah sta bila Pahor in Novakova AntiKučan in AntiJanša kakndidata. Pahor je v drugem krogu premagal poleg Šarca še dva udbovca, Kučana in Janšo. Ni slabo.

Je pa slabo, da je partiji ponovno uspel Novi Obraz. Miro Cerar je že pozabljen.

Strani: 1