Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Rokc5 sporočil: 2.857
Zadnja sprememba: Rokc5 12.11.2017 22:47
Ma ne vem. Kot globoko veren katolik, desničar, privrženec demokratizacije Slovenije sem zadovoljen. V drugem krogu volil Pahorja jebat ga, ne bom tukaj zdaj nekaj mutil.

Zakaj ne Šarca, ki je baje tudi katolik (medtem ko Pahor ni)? Heh isto vprašanje lahko vprašamo ženice, ki so volile "protestanta" Kučana pred ateistom Pučnikom :) IMHO to ni iskreno, da katolik, ki je pri maši podpira Jankovića in paradira na NOB proslavah in ob odkrivanju obeležij žrtvam revolucije govori, da se zgodovine ne bo spreminjalo. Na glasovanje mojih so-katolikov pač ne morem vplivati, veliko jih je bilo za Šarca. Tudi iz obupa: če ni noben'ga desnega, bomo pa komedijanta.

Aja v prvem sem Tomčevo. Najprej sicer mislil Novakovo, ampak me je Tomčeva presenetila z nastopi.

Ne vem, mislim, da mora biti člov'k pragmatik. Tomc: Vem da Janša desnici dela veliko škode, ampak Tomčeva je bla v nastopih dobra, torej sem jo volil. Pahor: pred 5 leti v obeh krogih njega, da smo zrušili skrajno levega Türka, zdaj se mi pa zdi fer, da pač mu ne rijem noža v hrbet, ker se vsaj korektno trudi glede sprave in je fer do vseh Slovencev, tudi vernih. Pač kot mlad je bil v Partiji - jebat ga, kaj naj zdaj?!?!

Kaj pričakujem: Hm me zanima, če ima jajca za all-in?
Ekstra mandatov ne more dobiti, po mojem se v aktivno politiko na strankarski ravni ne bo vrnil. Torej se lahko bolj desno pozicionira, tudi v odnosu do polpretekle zgodovine. Mogoče pokaže da ima jajca in bolj odločno obračuna z raznimi Kučani, Stanovniki? Nč nima za izgubit IMHO.

Kaj pričakujem za volitve? Janša je zajebal z pozivom k bojkotu to je 1A. Po mojem nima več manevrskega prostora. Če leta 2018 ne zmaga in ne sestavi vlade - po mojem je 75% možnost da ne bo zmagal - ga desnica ne bo več čakala. In bo del desnice rekel: klinc gremo se povezat z eno zmerno levico (del SMC jebat ga - vsaj tuje investicije vozijo v državo) in podtalno zapeljimo zadeve tako, da se začne razreševat zadeve.

To je moje mnenje. Sem pač pragmatik: poleg NSI blizu so mi blizu tudi bivši DLGV (sedanji Prstan).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2683612

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
[Glavni forum] Tema: Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?
[#2683628] 13.11.17 06:46 · odgovor na: Rokc5 (#2683612)
Odgovori   +    13
ne pričakuj od barbike, da bo šel kontra kučkotu, to kar je omenil med kampanju je bil le spodrsljaj... vseeno ima frizuro za skrbet... ;-)

vse na kar jaz upam je, da nam v naslednjih 5letih vsaj še enga normalnega ustavnega sodnika šenka (če sploh taki še obstajajo?!?), da nau Jaklič prehitro zgubil voljo se je*at z ostalimi osmimi, ki so se za lastno "udobje" pripravljeni pokakat na svoje lastno strokovno delo, kar nam (njim) je lepo pokazal v ločenem mnenju na temo referedumske kampanje II. tir...

;-)

lpA
sopranos sporočil: 11.405
[Glavni forum] Tema: Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?
[#2683633] 13.11.17 07:41 · odgovor na: Rokc5 (#2683612)
Odgovori   +    11
No, jaz sem pa ateist in liberalec. Sem dvakrat celo NSi volil. Na koncu sem pa spet ugotovil, da so me nategnili.

Levih strank ne bom volil. Desne pa tudi nič ne ponujajo. V ekonomskem smislu razlike med levico in desnico ni.

Zdi se mi, da bodo naslednje volitve prve kjer bom prisiljen oddati neveljavno glasovnico.
BOY008 sporočil: 596
[Glavni forum] Tema: Pahor je dobil še drugi mandat. Kaj zagovarja?
[#2683815] 13.11.17 21:29 · odgovor na: Rokc5 (#2683612)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: BOY008 13.11.2017 21:32
Glej zame dileme ni bilo. Prvi krog Tomceva. Drugi krog prvic oddal neveljavno. Brez tezav. Jebat ga tak pac je.

Kolikor mi je znano tudi Sarcev bivsi sodelavec s katerim sta naredila skupaj projekte v prvem mandatu je promoviral Pahorja. Le zakaj..

Pahor pa presenetljivo veliko glede nato da so bili proti njemu levi intelektualci in MK.

Strani: 1