Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: »Naš Zoki«, vladar, in svinja Weinstein
[#2682642] 07.11.17 09:36 · odgovor na: najobj (#2682290)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [pobalin]
> Berem tole, medtem pa se zraven pojavi naslov svežega rejva: "Zaradi korupcije v Savdski Arabiji prijeli več deset princev in ministrov". Vse kaže, da gre za dinastične obračune v skrajno konservativni totalitarni državi.
>
> Zoran "Hej brigade" Janković me v svoji neznanski ljubezni do herojskih časov malo spominja na Dobrico Ćosića. Čosićeva kronološko razvrščena bibliografija pa spominja na karierno pot Zokija, ki Dela Jankovića:
> Daleko je sunce, Koreni, Deobe, Akcija, Bajka, Moć i strepnje, Vreme smrti, Stvarno i moguće, Vreme zla (Grešnik, Otpadnik, Vernik), Promene, Vreme vlasti 1., Prijatelji, Vreme vlasti 2, U tuđem veku.

... čuj, če povsem razumem obračune v družinskem podjetju z imenom Saudska Arabija, jaz ne razumem Financarjev, kaj bi radi dosegli s pljuvanjem po Zokitu, če pa ga vsi njihovi bralci itak sovražijo in ga bolj sovražit ne morejo, ker se samo malo sovražit ne da ... no, še bolj pa mi je hecno, da se Financarji tako zelo zgražajo nad pohotnim Zokitom, ko pa na drugi strani velike luže stari pohotnež postane predsednik, pa so vsi tako ponosni na slovenski rod ... aja, ti več bereš kot jaz, pa zato mogoče veš, če je Požar že postal milijonar s tistim svojim bestsellerjem, kot je takrat obljubljal ...

P.S.: Zoki ni nič novega www.justwatch.com/im...24869/s592 , ampak Petra je še premlada, Peter pa bi lahko vedel ...
Oni pohotnež čez lužo verjetno čez 4 leta ne bo več izvoljen. Če pa bo, bo tam še največ 4 leta. But Zoki is going on and on and on... forever.