Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

smity sporočil: 248
čas vnosa: 06.11.17 17:24
Ne vem g. profesor, če je kupovanje časa do leta 2018, res nekaj kar je vredno univerzitetnega profesorja. Akademiki morate po moje drugače pomagati Slovenji. Vi morate pomagati gospodarstvu in državi s tehnično ekspertizo in ne s politikantstvom. Vedeti seveda morate kako se politika vrti. Vi me čedalje bolj spominjate na Damjana, Duhovnika, Gjerkeša, mislim da je Lahovnik tudi služil na nekem faksiču. Saj vem da imate veliko pameti in je tako najlažje, samo nekaj etike in morale pa vseeno ne škodi,...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682600

Strani: 1

vrac sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: vrac 06.11.2017 22:50
[smity]
Ne vem g. profesor, če je kupovanje časa do leta 2018, res nekaj kar je vredno univerzitetnega profesorja. Akademiki morate po moje drugače pomagati Slovenji. Vi morate pomagati gospodarstvu in državi s tehnično ekspertizo in ne s politikantstvom. Vedeti seveda morate kako se politika vrti. Vi me čedalje bolj spominjate na Damjana, Duhovnika, Gjerkeša, mislim da je Lahovnik tudi služil na nekem faksiču. Saj vem da imate veliko pameti in je tako najlažje, samo nekaj etike in morale pa vseeno ne škodi,...
Ko bodo popolnoma obmolknili Kotniki etc. in se bo čulo v javnosti samo še nekompetentne politikante, vodene novinarje in ljudi, ki mislijo, da je Bruselj Vatikan, mi pa fara v Spodnjem Kašlju, bomo ostali čez čas še brez gat, ne samo brez denarja.
anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 07.11.2017 06:46
[smity]
Ne vem g. profesor, če je kupovanje časa do leta 2018, res nekaj kar je vredno univerzitetnega profesorja. Akademiki morate po moje drugače pomagati Slovenji. Vi morate pomagati gospodarstvu in državi s tehnično ekspertizo in ne s politikantstvom. Vedeti seveda morate kako se politika vrti. Vi me čedalje bolj spominjate na Damjana, Duhovnika, Gjerkeša, mislim da je Lahovnik tudi služil na nekem faksiču. Saj vem da imate veliko pameti in je tako najlažje, samo nekaj etike in morale pa vseeno ne škodi,...
S Tadejem se najlažje nestrinjati, če mu želiš kar tako oponirati tudi, če pa želiš utemeljiti napačnost njegovih tez je veliko težje. Sicer, pri dokapitalizaciji NLB so številke v slovensko korist, žal na leto 2013 se ne more kar tako pozabiti in kot je napisala Petra je tega leta NLB morala umreti v stečaju, postala bi nič in je ne bi bilo več. Da bi banko vstali iz mrtvih so tretjerazredni politiki, ki so nam tedaj vladali sprejeli zaveze, ki jih država danes mora izpolniti. Tedaj so Bratuškova, Čufer, Jazbec, Erjavec...vriskali od veselja, NLB je vstala iz mrtvih, Aleluja, Aleluja...Trojke ni in so podpisali vse, kar je prinešeno iz Bruslja...Danes njihov zapitek moramo plačati in NLB prodati.
anon-15342 sporočil: 8.014
[smity]
Ne vem g. profesor, če je kupovanje časa do leta 2018, res nekaj kar je vredno univerzitetnega profesorja.
Jah, predlagam, da se o utemeljenosti tega očitka pogovorimo po tem, ko si bo slovenski proračun prihodnjo pomlad izplačal iz NLB ca. 200 milijonov evrov dividende, pri čemer bo NLB celo po tem izplačilu izkazovala vsaj tolikšen konsolidirani CET1 in še višji nekonsolidirani CET1 kot trenutno.
[smity]
Saj vem da imate veliko pameti in je tako najlažje, samo nekaj etike in morale pa vseeno ne škodi,...
Če je mišljeno tako, da je neetično in nemoralno, ker si prizadevam v dobrobit države, pa čeprav je ta precej neetična in nemoralno mačehovska, potem morda je nekaj na tem ...

Strani: 1