Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.944
Zadnja sprememba: najobj 06.11.2017 19:24
[BeliF]
> [najobj]
> P.S.: pred kakšnim mesecem sem ob običajni fasungi v Sparu v sosednji trgovini mimogrede kupil še ene kavbojke za 16,99 evra in me zdaj res zanima, za koliko časa bi tote kavbojke lahko najel, kolikšen bi bil mesečni obrok in seveda kdo proizvajalcu izračuna "amortizacijski načrt" in koliko za izračun kasira, ker zastonj tega ne dela noben ... alzo, če skrajšam, toti Matthias Horx ni budalo samo zaradi tega, kar nosi, ampak predvsem zaradi tega, kar govori oziroma laže, kar pa ne pomeni, da ni še večjih budal, ki njegove budalaštine veselo kupujejo ...
a nisi pogledal linka v članku na spletno stran MUD? piše v "lease a jeans" da je članarina 20€, mesečna akontacija za 12 mesecev pa 7,5€ (skupaj za 12 mesecev = 90€)

cena jeans moških hlač v njihovem online šopingu = 98€

:)
... alzo, če jaz zdaj to prav razumem, imaš pri totih nizozemskih mudonjah za približno enak denar po treh letih ene "najemniške" kavbojke, namesto da bi imel trojne "lastniške" ... eh, jebiga ...

P.S.: toti Matthias Horx je še večje budalo, kot sem si mislil, pa sploh nisem upošteval, da za 16,99 evrov dobiš čisto normalne kavbojke, ker v kavbojkah običajno ne greš na poroko ...