Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[slovenecnb1]
Pa ti res mislijo da so bogovi. Kot da smo mi ostali zaplankani totalno. Pa kdaj bo prišel za predsednika vlade Joc Pečečnik pa da najaga ta učiteljski zbor v zbornice kjer jim je mesto k so skregani z realnim svetom služenja denarja na trgu. Butale
Čuj slovencelj, ko se boš naučil pisati pravilno slovensko, da se bo lepo razumelo, boš lahko modroval in solil pamet. Najprej pa k učiteljem, da te podučijo kar ti je ušlo med obveznim šolanjem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682530

Strani: 1

slovenecnb1 sporočil: 5.627
[MarijanMacek]
> [slovenecnb1]
> Pa ti res mislijo da so bogovi. Kot da smo mi ostali zaplankani totalno. Pa kdaj bo prišel za predsednika vlade Joc Pečečnik pa da najaga ta učiteljski zbor v zbornice kjer jim je mesto k so skregani z realnim svetom služenja denarja na trgu. Butale

Čuj slovencelj, ko se boš naučil pisati pravilno slovensko, da se bo lepo razumelo, boš lahko modroval in solil pamet. Najprej pa k učiteljem, da te podučijo kar ti je ušlo med obveznim šolanjem.
že tale tvoj Čuj je zelo slovenski drugače pa oladi ok......si zelo dolgočasni javnosektorski parazit.
FIN-454644 sporočil: 10.896
Vestagerjeva je zame MEGA skodljivec. Ampak je KOMISARka. In komisarjem se v zgodovini ni smelo ugovarjati. Me bo zelo cudilo, ce se ne bo obnasala komisarsko in popustila. Zelo.

Strani: 1