Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[najobj]
... Jaz in družina svoje kavbojke najemamo – ko so stare in znošene, jih pošljemo nazaj proizvajalcu, ki jih povsem reciklira ...

... OK, razen da so na koncu dražje, res ne vem, kakšna je razlika, če nove kavbojke najameš in jih ponosiš, da niso za drugo kot za reciklažo ali pa da kavbojke kupiš in z njimi narediš enako ... no, vsekakor pa moraš biti kompletno budalo, če najemaš že nošene kavbojke, ob tem pa imaš dovolj denarja, da si na razprodajah kupiš nove ...

P.S.: strinjam se z Matthiasom Horxom, da budal z denarjem ne bo nikoli zmanjkalo oziroma da jih bo ob poplavi tehnološkega sranja vedno več, tako da bo on za drag denar v najetih kavbojkah lahko šlogal še dolga leta ...
Mogoče pa je namen najema kavbojk predvsem modne narave. Včasih je mularija povsem nove, temnomodre, na rob zlikane kavbojke, narejene Univerzale Domžalke oblekla in spirala v domači banji s sirkovo krtačo in še s čim, da so dobile malo bolj obrabljen videz. Danes lahko kupiš celo nove, ki že napol strgane. Reciklirane pa so najbrž stare, ki so videti kot nove - napol strgane...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2682488

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[vickibedi]
> [najobj]
> ... Jaz in družina svoje kavbojke najemamo – ko so stare in znošene, jih pošljemo nazaj proizvajalcu, ki jih povsem reciklira ...
>
> ... OK, razen da so na koncu dražje, res ne vem, kakšna je razlika, če nove kavbojke najameš in jih ponosiš, da niso za drugo kot za reciklažo ali pa da kavbojke kupiš in z njimi narediš enako ... no, vsekakor pa moraš biti kompletno budalo, če najemaš že nošene kavbojke, ob tem pa imaš dovolj denarja, da si na razprodajah kupiš nove ...
>
> P.S.: strinjam se z Matthiasom Horxom, da budal z denarjem ne bo nikoli zmanjkalo oziroma da jih bo ob poplavi tehnološkega sranja vedno več, tako da bo on za drag denar v najetih kavbojkah lahko šlogal še dolga leta ...
Mogoče pa je namen najema kavbojk predvsem modne narave. Včasih je mularija povsem nove, temnomodre, na rob zlikane kavbojke, narejene Univerzale Domžalke oblekla in spirala v domači banji s sirkovo krtačo in še s čim, da so dobile malo bolj obrabljen videz. Danes lahko kupiš celo nove, ki že napol strgane. Reciklirane pa so najbrž stare, ki so videti kot nove - napol strgane...
... eh, da so nekatere nove kavbojke že strgane in da so glih zato dražje, je tudi meni že dolgo jasno, ampak toti majster je rekel, da on in njegova družina svoje kavbojke vedno najame, pa ni važno kakšen je njihov strgani ali nestrgani dizajn ...

P.S.: pred kakšnim mesecem sem ob običajni fasungi v Sparu v sosednji trgovini mimogrede kupil še ene kavbojke za 16,99 evra in me zdaj res zanima, za koliko časa bi tote kavbojke lahko najel, kolikšen bi bil mesečni obrok in seveda kdo proizvajalcu izračuna "amortizacijski načrt" in koliko za izračun kasira, ker zastonj tega ne dela noben ... alzo, če skrajšam, toti Matthias Horx ni budalo samo zaradi tega, kar nosi, ampak predvsem zaradi tega, kar govori oziroma laže, kar pa ne pomeni, da ni še večjih budal, ki njegove budalaštine veselo kupujejo ...

Strani: 1